0
clear
  • САМОСТОЈНО Рачно Изработени Симулирани Крилја На Вилинско Коњче Декори Платнена Уметност Крилја На Вилинско Коњче Занает за Декор
  • -20%
  • -20%
САМОСТОЈНО Рачно Изработени Симулирани Крилја На Вилинско Коњче Декори Платнена Уметност Крилја На Вилинско Коњче Занает за Декор

САМОСТОЈНО Рачно Изработени Симулирани Крилја На Вилинско Коњче Декори Платнена Уметност Крилја На Вилинско Коњче Занает за

DEN 358.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис. Ова се 50 парчиња вештачки додатоци за крила. Изработени од материјал, издржлива употреба. Уникатниот дизајн на обликот на крилата е многу нов и убав. Може да се користи за правење брош, обетки и некои други украси. Голем број декори на крилата во голема мера ги исполнуваат вашите барања. Карактеристики. - Боја : Розова Виолетова. - Материјал : Шифон. - Големина : Околу 3,5 х 1,8 х 0,01 см. - Изработен од врвен материјал кој ќе ја обезбеди неговата издржливост. - Уникатниот дизајн на обликот на крилата е многу нов и убав. - Може да се користи за правење брош, обетки и некои други украси. - Голем број декори на крилата во голема мера ги исполнуваат вашите барања. - Одличен избор за подароци за пријатели и многу повеќе. Изработен од врвен материјал кој ќе ја обезбеди неговата издржливост. Уникатниот дизајн на обликот на крилата е многу нов и убав. Може да се користи за правење брош, обетки и некои други украси. Голем број декори на крилата во голема мера ги исполнуваат вашите барања. Одличен избор за подароци за пријатели и многу повеќе.

Главните својства

Избор на купувачот

Содржина на пакетот : 1 х Здолниште (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1 Ве молиме дозволете 13см се ра�

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 94см / 37.01" Ракав : 48см / 18.90" Должина : 62см / 24.41" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА :

Бебе Боди добредојде дома Тато, Ти си Мојот Херој Нашите унисекс едноделни бебешки боди прават одличен �

Оригинален CHICTAIL MPN : 7531238позната Компатибилност На Фитинг : CC4025 CC4075 CC4090 CC4125 CC4175 CC5075 SSCC5090 CC5090 BCGC145 21bk145gst4125st4

Колекцијата На Ди Го нуди најдоброто здолниште на пазарот бидејќи е направено од најдобриот материјал..

Така, За да ја смириesетиката, Коков ги создаде Своите Вистински Тенки Светла За Слики : уметнички дизајн�

19811997 Кенворт Ц500 Предната Страна Маркер Сијалица ЗАБЕЛЕЖА Амберкор До Оригламберфитс Години : 1981 1982 1983 19

Нов цртан филм капа за прашина мек лепак приклучок за прашина универзална слама од нерѓосувачки челик 7

Големина : S Под Биста : 92cm / 36.22" Должина : 17cm / 6.69" Големина : M Под Биста : 96cm / 37.80" Должина : 18cm / 7.09" Големина : L

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Бебе Патики Деца Кат Чорапи Бебе Дете Чевли Чорапи Момчиња И Девојки Не Се Лизга Мека Мало Дете Големина

Играчките играат клучна улога во развојот на детето Играчки едноставно како дрвени блокови или нумерир

Please wait...