0
clear
  • Персонализирана Почетна Нараквица Нерѓосувачки Челик Сребрена Буква Црна Ткаена Нараквица Шарм Нараквица Ткаена Нараквица За Мажи Жени Девојки
  • -20%
  • -20%
Персонализирана Почетна Нараквица Нерѓосувачки Челик Сребрена Буква Црна Ткаена Нараквица Шарм Нараквица Ткаена Нараквица За Мажи Жени Девојки

Персонализирана Почетна Нараквица Нерѓосувачки Челик Сребрена Буква Црна Ткаена Нараквица Шарм Нараквица Ткаена Нараквица За

DEN 384.32

Износ
Во форма достапна за нарачката

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот. Сребрената нараквица е подарок за вашето семејство, љубовник и пријатели. за плажа, базен, сурфање или која било друга пригода во лето, сигурно ќе ви даде комплименти. Додатоците за нараквица се изработени од нерѓосувачки Челик и плетенка јаже, површината е галванизирана, а бојата : гроздобер сребрена буква нараквица, издржлива и издржлива, многу убава и сјајна. Ова може да го претставува вашето име, но може да го претставува и вашиот љубовник и семејство. Нараквица се уште е белег на колокација на облека. Материјал : бакар. Должина На синџирот Големина : 30см (Прилагодлива Должина е 8-15см). Боја : како што покажуваат. што добивате : 1_ нараквица Овој 26 Иницијал Може Да Го Претставува Вашето Име, Но Може да Го Претставува И Вашиот Љубовник и Семејство. Глуждот Е Сеуште Врв На Колокација На Облека. Значењето Нашето Сребрено Име Црна Нараквица Да Ве Претставува Вас Или Вашите Најблиски. Одличен Подарок за Роденден, Годишнина од Свадбата, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката и Други Празници. Сребрената Црна Ткаена Нараквица Е Подарок За Вашето Семејство, Љубовник И Пријатели. За Плажа, Базен, Сурфање или Која било Друга Пригода Во Лето, Сигурно ќе Ви Даде Комплименти. Подарок Нашата Деликатна Сребрена Почетна Црна Ткаена Нараквица Е Преполна Со Љубов. Тоа Е Подарок за Вашите Деца, Дете, Пријател, Ќерка, Сопруга, Мајка, Мажи, Сопруг, Момчиња, Брат, Па Дури И Бабите Ги Сакаат. Сребрената Нараквица Е Лесна И Удобна За Носење.

Главните својства

Избор на купувачот

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

100% Памук : овој трендовски дизајн е оригинален и прави совршен додаток на вашата колекција облека За Доп

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Големина : С Половината : 62см / 24.41" Колк : 98см / 38.58" Бутот : 51см / 20.08" Должина : 97см / 38.19" Големина : М Половинат

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Please wait...