0
clear
  • Венец Приврзок Декоративна Божиќна Капа Носете Животински Декор Елен Елка Виси Декор За Новогодишна Елка
  • -20%
  • -20%
Венец Приврзок Декоративна Божиќна Капа Носете Животински Декор Елен Елка Виси Декор За Новогодишна Елка

Венец Приврзок Декоративна Божиќна Капа Носете Животински Декор Елен Елка Виси Декор За Новогодишна Елка

DEN 12.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Користењето на овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извонредно и декоративно со Својот Божиќен вкус и животинска шема.Каков приврзок за украсување врата, ѕид, забава, Божиќ, дом, двор, балкон и така натаму, што е ретро и широко применето.Изработен од материјал од смола, овој производ не избледува и отпорен на абење.Должината на овој производ е 8 см, а ширината е 8cm.It погоден е за користење како инспиративен подарок за уникатни Божиќни годишнини и какви било други специјални прилики или прослави.Име на предметот : Венец Приврзок Материјал : Смола Карактеристики : Декоративни, Животински Карактеристики, Детали За Божиќна Вкусност : 8см х 8см/3.15 "х 3.15" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Приврзок За Венец (Вклучено Јаже) Користењето На овој производ може да зголеми Некои божиќни атмосфери на вашето место, што е извонредно и декоративно со Својот Божиќен вкус и животинска шема. Каков приврзок за украсување врата, ѕид, забава, Божиќ, дом, двор, балкон и така натаму, што е ретро и широко применето. Изработен од материјал од смола, овој производ не избледува и отпорен на абење. Должината на овој производ е 8 см, а ширината е 8 см. Таа е погодна за користење како инспиративен подарок за уникатни Божиќни годишнини и сите други специјални прилики или прослави.

Главните својства

Избор на купувачот

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно.

Херој Миризливи Лента 8 Гал ЦИТРУС 40ЦТ Само Кеси За ѓубре од брендот Херој се направени со Ленти за Мирис

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња Мало детем

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Please wait...