0
clear
  • Tripp Lite SMART5000RT3U 5000VA 4000w UPS Smart Rackmount AVR 208V 120V 5kVA USB DB 6URM
  • -20%
  • -20%
Tripp Lite SMART5000RT3U 5000VA 4000w UPS Smart Rackmount AVR 208V 120V 5kVA USB DB 6URM

Tripp Lite SMART5000RT3U 5000VA 4000w UPS Smart Rackmount AVR 208V 120V 5kVA USB DB 6URM

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

5kva / 5000 VA / 4000w линија интерактивни 6u решетката/КУЛА ПРОЗОРЦИ; синусен бран излез*208 8 еден излез вклучен излез оптоварување банки*НЕМА L6-30 P влез; 10 5-15 R, 2 5-15/20 R, 1 L6-30 R & 1 L14-30 R излези Tripp Lites линија-интерактивни smart5000rt3u UPS СИСТЕМОТ ГИ ШТИТИ серверот, вмрежувањето или ТЕЛЕКОМУНИКАЦИСКАТА опрема од затемнување, флуктуации на напонот и бранови во компактно куќиште на кулата/решетката. Во конфигурацијата на решетката, модулот за напојување и пакетот батерии зафаќаат само 3 простори на решетката (ПО 3 U). Голем капацитет 5000va/4000w моќ модул конвертира суровини 208 V AC влез во целосно регулирани двојно излез 208/120 напон за истовремена заштита на двете високо-и ниско-напон опрема оптоварувања. Вистинскиот излез на синусен бран во секое време нуди загарантирана компатибилност со сите типови опрема. Вклучува 14 приклучоци, од кои 8 може индивидуално да се ресетираат преку софтверски интерфејс за селективно рестартирање на далечинската опрема или фрлање помалку критични оптоварувања за да се продолжи траењето на батеријата за покритична опрема. Поддршката на батеријата може да се продолжи на неодредено време со дополнителни надворешни пакети со батерии 3 U rackmount. Вклучува слот за внатрешна SNMP / веб-картичка, плус две DB9 и две USB подобрени пристаништа за следење за исклучување без надзор, далечински управувач и следење на UPS системот и податоците за напојување.

Главните својства

Избор на купувачот

Копче нагоре и излезете во кошула со краток ракав од C / M од Como Man Оваа мека и удобна кампска кошула е совр�

Полски полски не'рѓосувачки челик10мм Сваровски кристал14к јонски позлата18 инчи ланци за врски1 .5 инчи Exte

NEW Spiderwire® Stealth® Super Super Bripter нуди неверојатно мазно и меко чувство без да се жртвува јачина, чувствителнос�

Никогаш не можете да имате доволно каросерии за вашето девојче! Додадете ја нејзината симпатична колек�

Оригинален заптивка за внес на плинум Оригиналниот заптивка за внес на пленум е оригинален дел, во кути�

Овој комбо со повеќе видови покажува повеќе сорти и бои на цвеќиња што ќе ве воодушеват со разновидни те

Влезете во нашиот најнов дизајн со широкото подигање на телето Вини од Brinley Co Овој симпатичен клин подиг

Полиците вклучени : Да Потребни се дополнителни алатки (не се вклучени) : Вклучени сите алатки Боја : мат �

Излезете во стил без ова, без граници, јуниори од рамото, низ целиот врв на чипка Идеално за празнични пр�

Треба да испратите важни документи, но сакате да бидат видени? Пробајте Пликови Со ВИОЛОНЧЕЛО Од Џем Хар

Осветлете ја секоја просторија во вашиот дом со оваа одлична вредност 40 W Декоративна сијалица Емитува �

Кул, трендовски додаток на неговата колекција на тексас со тоа што го имав, потресен изглед! Овие потрес�

Овој комплет за врски за стабилизатор на суспензија е прецизен инженерски и строго тестиран за да обезб

Продавница Safavieh на Заштедете Пари Живеат Подобро.САФАВИЕХ Пјер Една Фиока Ноќна Маса, Бела Измиена / Зл�

Меган Мегер „Тропски IV“ платно уметност Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската умет�

Акцент на која било просторија со овој разнобоен Марвел Капетан Америка 30 "Преголема столица за чинија..

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Уметник : Мајкл Томпсетсубјект : Градски Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана

Вашето мало момче е подготвено да излезе во стил со јакната на мотомотомотомото на урбаната Република О

Please wait...