0
clear
  • Sony PS DualSense Безжичен Контролер - Полноќ Црно
  • -20%
  • -20%
Sony PS DualSense Безжичен Контролер - Полноќ Црно

Sony PS DualSense Безжичен Контролер - Полноќ Црно

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

КОНТРОЛЕР PS5 БЕЗЖИЧЕН DUALSENSE-ПОЛНОЌ ЦРНА • Откријте подлабоко, многу извонредно искуство со игри 1 што ја оживува акцијата во дланките на вашите раце. Безжичниот контролер dualsense ® нуди извонредни хаптички повратни информации2, динамични адаптивни активирања2 и вграден микрофон, сите интегрирани во иконски удобен дизајн.* Почувствувајте ги вашите активности во играта и околината симулирани преку хаптички повратни информации • • Разговарајте преку интернет преку вградениот микрофон и поврзете слушалки директно преку приклучокот од 3,5 мм.* Уживајте во удобен, еволуиран дизајн со иконски распоред и подобрени стапчиња •

Главните својства

Избор на купувачот

Класичната поло маица добива разиграни контрастни трими во боја за малку нешто дополнително Приближно

Весбел е удобна, пријатна лизга на чевли што е практично за секојдневно носење или околу куќата...

Приказната За Играчки Дизни Пиксар Базенот на Надувување со Плови Е совршен начин за сите во вашето сем�

Ако барате совршен додаток за wallидови за да го освежите вашиот простор, откријте зошто декорациите за wal

Воведување на Nintendo Switch OLED за одење со живописен 7инчен OLED екран Покрај новиот екран со живописни бои и ос

Направете вашиот подарок да се чувствува екстра посебен со оваа сончева, жолта торба Малата големина е �

Уметник : Силвија Василевасубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи производи Тип : Галеријаобвиткан

Озарк Траил ја претставува патиката за пешачење во географска ширина, дизајнирана и изградена со вашат�

Инспирирани од енергичните нијанси на природната палета на бои на Земјата, нашата колекција на килими н

Совршено за вашиот Велигден или Дија де Лос Муертос Прослава за одмор Прослава Производи Карактеристик

Заедно заедно со суптилен, но софистициран наречен мотив, колекцијата со двојни линии е елегантна, моде�

Што не треба да се сака во врска со резервоарот за џемпери на Тера и Скај и сет на кардиган? Овој прекрасе

Тип На Шема : Печатење Чаша Големина : 36 / 80 BC Горниот Биста : 8094cm / 31.94" Под Биста : 9599cm / 37 Големи Спортски Гр�

Вие сте подготвени да започнете со часови на забава заедно со некои од најкласичните спортови во светот

Квалитет на златен воздух на Greenguard сертифициран за поздраво затворено опкружување Дебелиот и воздушен

"Додадете боја и удобност во кој било простор во вашата канцеларија или дома со овие украсни естетски тр

Ја најдовте кратката што ќе ја задоволи целата ваша потреба, кратка алатка за серии на отворено за мажи W

Шорцеви направија повеќе од одење Овие суперладни без граници мажите шорцеви го комплетираат вашиот об

Falken Sinenta SN201 A / S 205 / 65 R16 95 H TIRE FALKEN SINERA SN201 A / S 205 / 65 R16 95 H TIRE FITS : 2015 Hyundai Sonata Eco 201617 Hyundai Sonata Plugin Hybrid 201114 Hyundai Sonata Hy

Овие високи панталони од без граници ја поставуваат шипката на стил со својата запалена силуета и финиш

Јасна замена Домашната фрижидер врата за решетки за решетки за решетки 240323002 Features : врвен квалитетен чис

Машината направена со морска трева оваа килим е совршена мешавина на сите природни и издржливи...

Додадете малку Vroom во гардеробата на вашето малечко со ова новородено бебешки момчиња за спиење инспири

Уживајте во часови на забава со колекцијата MLB Dominos на Атланта Храбри домино од ремек дела Овие доминои н

Направете го вашиот одмор дополнителен посебен со овој симпатичен начин да го прославите Велигденскио�

Уживајте во практичноста на само безжичниот полнач за автомобили за телефоните на Motorola Без разлика дал�

09 "Ракав : 8.83 "Должина : 31 : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 50.Зунфео Хавајска Кошула За Маж�

Оваа зачудувачка колекција Мементо од Карастан Килим е совршена изјава за софистицираност за секоја пр

Please wait...