0
clear
  • Електронски Паметен Мини Велосипед За Вежбање - Компактен Тренер За Циклус На Биро
  • -20%
  • -20%
Електронски Паметен Мини Велосипед За Вежбање - Компактен Тренер За Циклус На Биро

Електронски Паметен Мини Велосипед За Вежбање - Компактен Тренер За Циклус На Биро

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сепак, разновидноста и флексибилноста на оваа елипсовидна машина за вежбање не се ограничени на нејзините поставки и можности. Овие лесни велосипеди доаѓаат во комплет со пригодна рачка за носење и имаат рачка на педалата од 10 инчи. Можете дури и да ја чувате оваа движечка елипсовидна под вашето биро на работа-или во плакарот дома. РАЗНОВИДЕН ЕЛИПСОВИДЕН ВЕЖБАЧ : овој елипсовиден компактен вежбач може да се прилагоди за да одговара на вашиот животен стил, вашиот распоред и вашиот индивидуален фитнес режим. Некое квалитетно време поминато на велосипед може да ги изгради вашите мускули, да ја зголеми вашата издржливост и да ги согори вашите калории до оптимален ефект. Вие не само што работат надвор на овој велосипед, тоа функционира за вас. Се одликува дури и со дисплеј за осветлување што ја покажува вашата брзина, растојание, времето што сте го инвестирале во режимот на вежбање, па дури и бројот на калории што сте ги потрошиле за секоја поединечна сесија за вежбање. Можете да вежбате додека работите-или, за тоа прашање, додека гледате ТЕЛЕВИЗИЈА, готвите или слушате музика дома. И доаѓа во комплет со непобедлив опсег на отпор. Носете го со актовката на работа или торбата за вежбање до местото на живеење.Овој стационарен велосипед за седење може да биде исправен или лежечки, рачен или автоматски. Совршен за канцелариски тренинг, овој велосипед е исто така идеален пример за опрема за вежбање која убаво ќе се вклопи во клупите дома office.Ова е причината зошто елипсовидниот велосипед – стационарен велосипед за вежбање – станува се попопуларен пример за супериорна опрема за вежбање за дома или канцеларија! Меѓу елипсовидите под 300 долари, Електронскиот Паметен Мини Велосипед за Вежбање е најдобриот фитнес елипсовиден; елипсовидна издржливост со висок технолошки, низок удар што може да биде прилагодена на вашиот личен режим на вежбање.

Главните својства

Избор на купувачот

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Управување со кабел Зачинете ја вашата канцеларија за внатрешни работи или живеалиште �

Пам Илоски претставува зачудувачко црно украсно дрво од 20х20, врамено со двојно matидно уметничко парче, с

Овие гроздобер бар столици можат да одговараат на секоја декорација на домови или стил на соба Не двоум�

Ова платно сликарство на роговиден гуштер во пустината е сигурно да донесе убав, уникатен изглед на кој

—————————————————————————————————————————————— ————————— —енски моде�

Идеални за оние кои се за loveубени и во врска со жешки ирански партнери, секси ирански момчиња, ирански де

Маици за недефинирани подароци ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% памучна унисекс екипаж на вратот на

Женски летен боемски принт краток ракав плажа фустан колено должина фустан женски летен боемски принт �

Classic Design : Open toe, chunky heel, Прилагодлива лента за глуждот со затворање на тока Сандали за фустани за забава, к

♥ Отстранлив перница : Перница на делот за градник може да се отстрани кога му треба чистење...

Ироинидна машка тексас јакна од јака со долга ракав цврста боја лабава есен / зимско руно тексас јакна и�

33 '' Рамената : 64,5cm / 25 Тоа е меко и удобно и ќе го сакате кога ќе го добиете Доколку не сте сигурни за голем�

Палецот на ракавите намалете го триењето на екраните и ви даваат мазно и удобно искуство со игри Исто та

Големината на секое парче е должина од 52 "широка x 84 ", секое парче со 10 громити нагоре секој прстен.10 прст�

Мојот дедо на Папи ме сака фустан од дете има симпатична дедо и дедо и внуци за момчиња и девојчиња подар

Висок квалитет и сосема нов Секоја Скеин е долга околу 8 метри.100 различни бои, без дупликат Сликата ги пр

Малку лабаво вклопување, шик и загревање, костум за есен и пролет.06 '' Должина : 102cm / 40 【Големина】 Ве моли�

Клод Моне претставува зачудувачки 26х32 бело модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов „Т

Нашите килими што се перат се практично и стилско решение за зафатените домаќинства и области со голем �

Божиќна шема Кембрична кондиторска торба пакет уста памук и постелнина торба за подароци Божиќен пакет

Ен Таволети претставува зачудувачки 12x14 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со наслов �

Orорж Вашингтон претставува зачудувачки 14x12 црно модерно дрво, врамено од wallидно уметничко дело, со насл�

Дарон е најголем извор на колекционерски производи поврзани со авијацијата Уживајте во фотографии со п

Please wait...