0
clear
  • Ove Decors Tampa 64- in. W in. H Правоаголен пивот без рамка за туширање на агол во орбита
  • -20%
  • -20%
Ove Decors Tampa 64- in. W in. H Правоаголен пивот без рамка за туширање на агол во орбита

Ove Decors Tampa 64- in. W in. H Правоаголен пивот без рамка за туширање на агол во орбита

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Туш врата со полици. Ove Decors бесконечни 64 13/16 in. Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панелот, нудејќи изглед на индустриски инспириран изглед што ќе го надополни секој простор. Доаѓа со преголем хардвер со врвен квалитет, комплетен со бронзена завршница со нафта, и вклучува широк фиксен панел од 24 инчи, панел со широка врата од 30 инчи, широка панел од 8 до. За инсталација на агол. Сите панели се направени од премија 8мм (5/16 ”) дебело овластено стакло. Вклучени се три аголни полици. Погодните полици на аголот го прават миењето едноставно со одржување на вашите производи во должина на рацете во секое време. 63 5/8 до 64 13/16 in. Ширина x 32 3/16 in. Длабочина x 72 in. Висина, модел : TA2422301. Рамка за реверзибилна инсталација на вратите со вграден магнет на вратата за безбеден и тесен близу. Нема повеќе протекувања, нема повеќе влажни подови . Премиум заштитното стакло обложување го олеснува чистењето и заштитувањето од ѓубриво од сапун и вар. Сертифициран од Советот за сертификација на застаклување на безбедност (SGCC). Metal Guardà à ¢ à à ¢  ¢ технологијата - Премиум заштитна метална облога за да го задржите вашиот хардвер сјаен за наредните години . Вклучена е голема рачка во хромирана завршница. 5-годишна гаранција на стаклени панели и 1 година гаранција на хардвер . Користете ја алатката за конфигуратор за туширање Ove за да го прилагодите и изградите вашиот туш за соништа за вашиот уникатен простор. Прегледајте го упатството за упатства PDF за детални димензии на производот за да се осигурате дека комплетот за туширање е правилен за мерењата на вашата бања.

Главните својства

Избор на купувачот

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока це

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете...

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња...

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Please wait...