0
clear
  • Шредер Директно Вклопување Сензор За Притисок Во Гумите : Стегач-Во Алуминиумски Вентил, Одговара изберете: 2006-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ, 2006 - МИЦУБИШИ ГАЛАНТ
  • -20%
  • -20%
Шредер Директно Вклопување Сензор За Притисок Во Гумите : Стегач-Во Алуминиумски Вентил, Одговара изберете: 2006-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ, 2006 - МИЦУБИШИ ГАЛАНТ

Шредер Директно Вклопување Сензор За Притисок Во Гумите : Стегач-Во Алуминиумски Вентил, Одговара изберете: 2006-МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ,

DEN 415.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Schrader 20034 Tpms Сензор одговара Mitsubishi (1-пакет) schrader замена сензори се сензор ЗА замена НА ОЕ, и се произведени за оем спецификации. Директно вклопување замена тпмс сензор-315 Мхз Мицубиши. Заменува ое сензори 4250Б877, МН103081. Вртежен момент на алуминиумска навртка = 45-53 инчи (5-6 Нм). Вртежен момент на јадрото на вентилот = 3-5 во-фунти (0,4 Nm). Тип На Активирање : Претходно Програмиран, Непрограмабилен. Фреквенција : 315 Mhz. Материјал За Домување : Пластика. Материјал : Алуминиум. Тип На Монитор : Директен. Вклучен Хардвер За Монтирање : Да. Метод на монтирање : стегање. Содржина На Пакетот : Предавател, Ни Позлатено Јадро На Вентилот (Инсталирано), Пластично Капаче (Инсталирано), Алуминиумска Навртка. Пренос На Сигнал За Притисок Во Реално Време : Да. Боја На Вентилот : Сребрена. Дополнителни Функции Реквизит 65 Предупредувачки Текст : ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучително и олово, за кое Е познато Дека Државата Калифорнија предизвикува рак и вродени дефекти и друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на www.P65 Warnings.ca.gov. Одговара Изберете : 2006-2012 МИЦУБИШИ ЗАТЕМНУВАЊЕ 2006-2012 МИЦУБИШИ ГАЛАНТ 2006-2008,2010-2011 МИЦУБИШИ ENDЕВОР 1999-2006 МИЦУБИШИ МОНТЕРО и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Главните својства

Избор на купувачот

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

5.6 cttw Оригинален Син Сафир Родиум Позлатен Сребрен Тресок Нараквица Подарок Кутија : Овој Сребрен Удар Е

Прегрнете ги вашите корени во овие, Сакам Индијана Божур Цвет Дете Фустан Прави прекрасен роденденски п

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

Ако имате проблем Со Спин Мајстор производ што сте го купиле од овластен продавач, ние ќе го решиме! Биде

Забелешка : Не, висат Или Линија Сува Кленки Жени Закачени Кошули.Женските Кошули Врвови Е Симпатична.Но

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

It се случува човекот да слушне дел од својот опсег Не го прикривајте пир сензорот.Опис На Производот Топ

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б...

Ова е нарачка од 1 Пакет100 По Пакетдржете го вашиот воз на размислување на вистинскиот пат и вашите белеш

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

Посакајте семејство и пријатели многу среќен роденден и одлична година напред со празнична роденденск�

Класа 1 Приколка Накуцване курт класа 1 приколка куки се најлесните должност куки на нашиот заден монтир

Карактеристики : 1 Магнетна решетка за зачини : изработена од висококвалитетен јаглероден челик со гуме�

Спецификации : Применлив Пол : Женски Ткаенина : Полиестер Стил : Секојдневен, Деловен Шема : Цврста Боја.

Вклучени : Dell 7910 Работна Станица 2x E52643v3 Шест Основни 3.4 Ghz Процесори, 128gb RAM МЕМОРИЈА, 250 GB NVMe M...

Карактеристики : 1 Изработен е од висококвалитетен материјал и издржлив 2 Свинче банка со голем капацит�

Please wait...