0
clear
  • Соимои Поли Жоржет Ткаенина Лисја И Фо Лице Цртан Филм Печатење Шиење Ткаенина Двор Широк
  • -20%
  • -20%
Соимои Поли Жоржет Ткаенина Лисја И Фо Лице Цртан Филм Печатење Шиење Ткаенина Двор Широк

Соимои Поли Жоржет Ткаенина Лисја И Фо Лице Цртан Филм Печатење Шиење Ткаенина Двор Широк

DEN 95.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи. Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фустани Кафтани ,Врвови Од Туника ,Здолништа И Шалови со својот живописен ефект на боење.Еко-пријателските мастила на база на вода се користат За Печатење На Природни И Полиестерски влакна.✤ Густина : 80*30. Не Се користат Штетни хемикалии во процесот на печатење пред и по печатење на ткаенината . Поли Жоржет Чиста Ткаенина Во Цртан Филм Печатење. ➽ ПС : Боите на фотографиите се што е можно поблиску до вистинскиот производ, но ве молиме знајте дека секој монитор и компјутер ги прават боите малку поинаку.✤ Ткаат : Обичен. Единица за продажба : Покрај Дворот. ✤ Карактеристика : Лесна Тенка, Транспарентна, отпорна На Набори, добра драпабилност.✤ ГСМ : 70 ГСМ. Материјал : поли Жоржет предиво брои : 120 х 145 ГСМ : 70. Нега за перење : Машинско перење на 30 Сушење На Тивок Оган, Пеглање На Ниска Температура.

Главните својства

Избор на купувачот

Спецификација : Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина Занает за печатење : 3�

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете...

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

HD ултра чисто заоблено стакло за i Phone 11 Pro Max / Xs Max (6,5 инчи 2019 / 2018 ослободување) е 99,99% точен екран на допир 0,

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Од 2013 г Неговите рецепти содржат само етички извори протеини и локално одгледувано, неГМО овошје и зеле�

Џенифер Ригсби претставува прекрасно Уметничко Парче Од 19х24 Црно Модерно Дрво Врамено Во Дрво, со насло

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Карактеристики : Овој Дуксер Е Стилски И Удобен.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прил�

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Please wait...