0
clear
  • Колаген Крем За Очи Негување Навлажнувачки Измазнување Отстранување На Брчките Избледување Вреќи за Очи 50гр
  • -20%
  • -20%
Колаген Крем За Очи Негување Навлажнувачки Измазнување Отстранување На Брчките Избледување Вреќи за Очи 50гр

Колаген Крем За Очи Негување Навлажнувачки Измазнување Отстранување На Брчките Избледување Вреќи за Очи 50гр

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кремот за очи содржи колаген, ја храни и штити областа околу очите, ја навлажнува и осветлува кожата на очите, ги отстранува брчките околу очите. Карактеристики : . Негувајте ги очите, подобрување на областа околу очите подобрување на мрачните, осветлување на областа на очите сјајни навлажнувачки. Подобрете ги прашањата за очите, фини и без зрна, додадете вода, мека област околу очите. ја подобрува сувоста и дехидрацијата на кожата очите, оставајќи ја кожата околу очите влажна, нежна и мазна. Колаген цинк + злато одложување на стареењето на кожата, се спротивстави на брчките на очите, навлажнува и кожата. За чувствителна кожа, прво тестирајте ја на внатрешната страна на раката пред да ја користите. Спецификации : . Состојки : Колаген. Нето Содржина : 50гр. Големина На Предметот : 50 * 50 * 36мм / 1.97 * 1.97 * 1.42 во. Тежина на пакетот : 71гр / 2,5 унци. Големина на пакетот : 52 * 52 * 38мм / 2.05 * 2.05 * 1.5 во. Метод На Складирање : . Чувајте на ладно и суво место. Пакување Листа : . 1 * Крем За Очи Негувајте ги очите, подобрување на областа околу очите подобрување на мрачните, осветлете ја областа околу очите сјајни навлажнувачки. Подобрете ги прашањата за очите, фини и без зрна, додадете вода, мека област околу очите. ја подобрува сувоста и дехидрацијата на кожата очите, оставајќи ја кожата околу очите влажна, нежна и мазна. Колаген цинк + злато одложување на стареењето на кожата, се спротивстави на брчките на очите, навлажнува и кожата. За чувствителна кожа, прво тестирајте ја на внатрешната страна на раката пред да ја користите.

Главните својства

Избор на купувачот

Машки Памучен Секојдневен Капут Без Ракави Зимски Штанд Јака Цврст Елеккарактеристики : Полиестер, мал�

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Ве молиме дозволете 12 см се разликуваат поради рачно мерење.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење �

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња Мало детем

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Џебовите на цвест нудат погодно складирање за сите ваши дневни најважни работи Со џебови обложени со мр

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Пол : Женски.должина : NOPlatform Висина : 1cm / 0.5 СМ / 10" НОГА ШИРОК : Т9, 510СМ / 3.Пол : Жени Горен Материјал : Ве Молим

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б Рач

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно

К251 ролетни имаат три контролни методи : ●Испорака и Испорака● потребни се 35 работни дена за да се испр�

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Please wait...