0
clear
  • Постер Хартија Фото Студио Реквизити 3d Алпака Цртан Филм Печатени Прекрасна Ѕидна Декорација Позадина Модерен, 8€8FT
  • -20%
  • -20%
Постер Хартија Фото Студио Реквизити 3d Алпака Цртан Филм Печатени Прекрасна Ѕидна Декорација Позадина Модерен, 8€8FT

Постер Хартија Фото Студио Реквизити 3d Алпака Цртан Филм Печатени Прекрасна Ѕидна Декорација Позадина Модерен, 8€8FT

DEN 479.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификација : . Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина. Занает за печатење : 3д печатена техника за атрактивни и трајни ефекти. Пакетот Вклучува И Големина : . 1 х Фотографија Позадина : . 5х3фт (1, 5мх1м). 6х4фт (1. 8мх1, 2М). 6х6фт (1. 8мх1, 8М). 7х5фт (1, 5мх2, 2М). 8х6фт (2, 5мх1, 8М). 8х8фт (2, 5мх2, 5М). 9х6фт (2.7мх1, 8М). 10х6, 5ФТ (3мх2м). 10х7фт (3мх2, 2М). 10х8фт (3мх2, 5М). 10х10фт (3мх3м). 12х8фт(3, 5мх2, 5М). 12х10фт (3, 5мх3м). 20х10фт (6мх3м)Одличен третман во боја и реални детали. Идеален за фотографија, забави, барови итн. Издржлив и цврст, без брчки, без отсјај. Лесно, лесно складирање и носење. Совршен За различни Фото проекти Материјали : Винил ткаенина. Дигитално печатење со висока резолуција со привлечни детали и живописни бои во позадина. Тоа може да се користи за фотографија позадина, партија позадини и банери, студио реквизити, партиски материјали, па дури и чаршафи. Само 1 Слики Позадина.Позадина Штанд или Клипови Не се вклучени.

Главните својства

Избор на купувачот

Карактеристики : Овој Дуксер Е Стилски И Удобен.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прил�

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно.

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете...

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво в

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Еден Нов Резервен Ремен За Серво Управување Што Одговара На Моделите Оливер 1550( Лп), 1555 (Лп), 1650 (Дизел), 1655

Мода Пролет И Лето Деца Обични Чевли Девојки Кожени Чевли Фустан Чевли Дебели Стапала Едноставен Дизај�

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Please wait...