0
clear
  • Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара избери: 1994-ДОЏ РАМ 1500, 1994-ДОЏ РАМ 2500
  • -20%
  • -20%
Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара избери: 1994-ДОЏ РАМ 1500, 1994-ДОЏ РАМ 2500

Собранието На Цревото За Притисок На Серво Воланот Одговара избери: 1994-ДОЏ РАМ 1500, 1994-ДОЏ РАМ 2500

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Обемното испитување и тестирање на терен обезбедуваат соодветно вклопување. За патнички автомобили и лесни камиони. Општите упатства се преполни со секое склопување. Црева и фитинзи се исто така достапни за прилагодени средни и тешки апликации за камиони.Доаѓа во комплет со фабрички инсталирани, претходно свиткани крајни фитинзи со цинк-дихромат, загради, приклучоци за сензори, обвивка, чаури и громови.Ги надминува барањата за изведба На SAE J2050.Гејтс - Управувано Од Можноста За Склопување На Цревото За Притисок На Серво Воланот Се Вклопува Изберете : 1994.1996-2001 ДОЏ РАМ 1500 8 Цил 5.2 Л 1995 ДОЏ РАМ 1500 8 Цил 5.9 Л 1994-1996,2002 ДОЏ РАМ 2500 8 Цил 5.9 Л 1997-2001 ДОЏ РАМ 2500 10 Цил 8 л 1994-1997,2000,2002 доџ рам 3500 10 ЦИЛ 8 Л 1998-1999,2001 ДОЏ РАМ 3500 8 цил 5.9 Л И Повеќе - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Главните својства

Избор на купувачот

Чувајте го вашиот електричен шпорет чист со овие Тави Дизајнирани да се вклопат под горилникот на елект

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Закачете се да се исуши.Ако сакате повеќе ставки За Промоција, Ве Молиме Само Кликнете Овде : Пролет Трен

Куќа Фенвеј 25х32 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со Наслов Ви Поса

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Овие чорапи СЕ 3д печатени со прекрасни дезени за да ги направат вашите чорапи уникатни и различни.Хигие

А Предложете 12 големина нагоре Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Б...

Хадсон костумите и комбинезонот за бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето Нашиот 1парче предв

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

Please wait...