0
clear
  • Midline Valve FXFLH1515GAS Premium Brass Gas Ball Valve, со 1- in. FIP конекции
  • -20%
  • -20%
Midline Valve FXFLH1515GAS Premium Brass Gas Ball Valve, со 1- in. FIP конекции

Midline Valve FXFLH1515GAS Premium Brass Gas Ball Valve, со 1- in. FIP конекции

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој месинг -вентил за месинг на месинг на вентил со средна линија е идеален избор за контрола на проток во вашите апликации за гас. Се одликува со цврста фалсификувана конструкција од месинг, топка од не'рѓосувачки челик, рачка на рачката на рачката на винил и безбедни врски. Произведено со највисок квалитет на материјали и изработка, тоа ќе им служи на вашите водоводни потреби верно. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov за сигурна контрола на протокот во вашите природни, произведени, мешани течни нафтени гасови и апликации за LP гас-воздух. UL наведени и одобрени CSA/ 600 PSI WOG; 175 psi WSP/ Temperal -4 ° F преку 149 ° F/ завршува во согласност со ANSI.B1.20.1. Рачка на рачката на рачката на винил : За лесно исклучување на водата. Супериорен квалитет : Тешка DZR без олово изградена месинг и топка од не'рѓосувачки челик. Зглобови без протекување : Вентилот има безбедни врски за FIP.

Главните својства

Избор на купувачот

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

Ахгли Компанија Шарена Надворешна Правоаголна Киселина Зелена Лумбална Перница За Фрлање, 13 инчи на 19 и

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Уметник : ianaулијана Нансубјект : Флоралстајл : Мид век Модерен Производ Тип : Галерија обвиткано платно А

Машина За Перење / Миење Раце Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не са

Geminеларот за печатење на фолија на Danskin Girl, Леотард има елегантно вклопување во сјајно печатење на фолиј�

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Зачудувачки и карактеристичен, ESTA од Тоскана од Лесна улица е совршен пример за фин италијански дизајн �

Фустанот за мини џемпер на бесплатното склопување е сензационален начин да додадете малку поштенски па

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива

СолМекс 15 мл овални конзервирани сардини со домат секогаш се диви фатени и спакувани веднаш по фаќање з�

Што е потребно за да ве насмееш? Ако тоа е нешто едноставно како треперлив скапоцен камен, тогаш имате ср

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа wall�

Потребна ви е батерија што може да биде во чекор со денешните модерни додатоци натоварени со додатоци? О

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Please wait...