0
clear
  • Џорџ Машки Долг Ракав Мека Измиена Лесна Карирана Кошула, до големина 5XL
  • -20%
  • -20%
Џорџ Машки Долг Ракав Мека Измиена Лесна Карирана Кошула, до големина 5XL

Џорџ Машки Долг Ракав Мека Измиена Лесна Карирана Кошула, до големина 5XL

DEN 438.88

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опуштете се со стил со оваа згодна кошула со копчиња со долги ракави од Џорџ. Направен е од мека и лесна жакард ткаенина за удобност и има комплет џебови за градите за да ги одржува вашите очила за сонце и други најважни работи безбедни кога сте во движење. Класичен, секојдневен и кул, машките стилови На Џорџ се направени за секојдневни моменти и целодневно носење. Од работни денови до викенди, можете да се опуштите на парчиња што ќе ви овозможат да бидете свои. Рашири јака. Долги ракави. Близначки џебови на градите. Сите детали за печатење. Ткаена ткаенина. 97% памук, 3% спандекс. Машинско перење ладно, миење со слични бои, само белило без хлор кога е потребно, сушење суво ниско, топло железо доколку е потребно. Увезени.

Главните својства

Избор на купувачот

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Уметник : ianaулијана Нансубјект : Флоралстајл : Мид век Модерен Производ Тип : Галерија обвиткано платно А

КАИ е посветен на обезбедување оригинална опрема (ОЕ) квалитетни делови од телото и светла без висока це

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Здраво пролет! Слајд во удобни, удобни сандали од време и Тру Овие случајни, лежерни слајдови за жени има

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Од 2013 г Неговите рецепти содржат само етички извори протеини и локално одгледувано, неГМО овошје и зеле�

Спецификација : Ткаенина : Изработена од висококвалитетна лесна винилна ткаенина Занает за печатење : 3�

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Одлична вредност белата пченка тортили се разноврсни, богати со вкус и совршен додаток на вашата вечера

Please wait...