0
clear
  • Sunsong 2202924B хидрауличко црево
  • -20%
  • -20%
Sunsong 2202924B хидрауличко црево

Sunsong 2202924B хидрауличко црево

DEN 282.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вклучува загради, громи, обликувани пластични чувари, жични клипови и заштитни ракави, како што се бара за да се обезбеди дека сите делови што се носат се обновени во оригинална состојба што ја исполнуваат или надминуваат ДОТ, федерална безбедност на возилото Стандарди (FMVSS 106) и SAE J1401 стандарди. Сите цевки се произведуваат од челик со висока оценка и електро -зглобно со цинк -обвивка што дава супериорна корозија и отпорност на 'рѓа против елементи како што се висока влажност, патна сол, вода и варовник. Секое црево за сопирачката е подложено на тест за обезбедување на квалитет на висок притисок пред да ја напушти фабриката, обезбедувајќи инсталација без проблеми и работа на вашето ново црево. Цревата за сопирачките со крајни фитинзи на бањо вклучуваат нови мијалници за бакар за да се обезбеди соодветно запечатување.

Главните својства

Избор на купувачот

Бензинот ве издвојува од вашето типично сопствено тркало Стручно дизајниран со динамични силуети за се

Дизајн : Меки И удобни Маици Со долги ракави, вратот на екипажот и дизајнот на блокови во боја, меки на до�

Ако не сте задоволни со некој од нашите кајануо производ, ве молиме контактирајте со нас и бидете сигурн

Големина : 90 Препорачана возраст : 1218 Месеци Биста : 60см / 23,62" Половината : 60см / 23,62" Врвови Должина : 38см / 14,

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

ПРОДАЖНА ТОЧКА : Подобрете го изгледот на вашиот дом со зачинување на вашиот прозорец Додадена дневна п

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3'...

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња Мало детем

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

Please wait...