0
clear
  • Сандали за лизгање на патенти за женски патенти Викторија К
  • -20%
  • -20%
Сандали за лизгање на патенти за женски патенти Викторија К

Сандали за лизгање на патенти за женски патенти Викторија К

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Еден пар сандали со лизгачи на Викторија? Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар сандали на Викторија К? Додаваат талент во вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К. лизгачки сандали. Дејзи цвеќиња со столпчиња. 100% гумен ѓон. Достапно во други бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Главните својства

Избор на купувачот

табелата со генерички големини не е нашата големина Ако пакетот е изгубен, ние ќе ви испратиме нов пакет

?Сетот за рождество 13 во затворен простор е изработен од материјал од смола, рачно изработен и извонредн

Колекцијата Валаби претставува квалитет без компромис Овие килими се меки, кадифни и елегантно дизајни

Овие Трендови Меѓународната Дк Лига На Супер МиленичињаПартнери Ѕид Постер е дизајниран со висок квал�

Опис : удобно е за вашите миленици во овој фустан за миленичиња бидејќи е лабав, афинитет на кожата, ултр�

Изработени од висококвалитетна ткаенина.Само Знамето, Без Бандера.Се одликува со ракав на врвот за вмет

Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да б�

Завршница обложена со прав за долготраен стил Гордо произведен Со алуминиум од воздушна класа Т6061, секо

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Бел

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови ПајакДевојкаПајакДевојка #68 Ѕидниот Постер е дизајниран со

Features € карактеристики : опуштениот дводелен удобен комплет за долна облека се одликува со најсвилен па�

Please wait...