0
clear
  • Дорман 926 - Радијатор Планината Черупка За Специфични Модели Лексус Тојота, На Одговара изберете: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003-ТОЈОТА СИЕНА
  • -20%
  • -20%
Дорман 926 - Радијатор Планината Черупка За Специфични Модели Лексус Тојота, На Одговара изберете: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003-ТОЈОТА СИЕНА

Дорман 926 - Радијатор Планината Черупка За Специфични Модели Лексус Тојота, На Одговара изберете: 2002 - ТОЈОТА КАМРИ, 2003-ТОЈОТА

DEN 9967.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рад Черупката на дорман е изградена од издржлива гума. Често изгубени за време на сервисирањето на радијаторот, оваа Черупка го прицврстува радијаторот на возилото и ги елиминира прекумерните вибрации на радијаторот.Години на моделот на возилото овој дел одговара : Lexus ES300 : 2002, 2003 Lexus ES330 : 2004, 2005, 2006 Lexus RX330 : 2004, 2005, 2006 Lexus RX350 : 2007, 2008, 2009, 2010 Toyota Camry : 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 Тојота Сиена : 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 Тојота Солара : 2004, 2005, 2006, 2007, 2008 Карактеристики и Придобивки : Директна замена за правилно вклопување. Лесен за инсталирање. Овој дел претрпе ригорозна инспекција за да обезбеди висок квалитет. Не се потребни посебни алатки за инсталација.

Главните својства

Избор на купувачот

Специфичност НА ПРОИЗВОДОТ Продадена : Продадена индивидуалноконфигурација : Машки Терминал со 4 Краци;

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Жицата за звучници за врски е специјално дизајнирана за аудио апликации од висока класа за да обезбеди �

Без поддршка, тепих рампа (продадени одделно) препорачува да се избегне менување и лизгање Пакувањето и

Овој Тренд Меѓународниот Клуб За ПојадокЕден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојн�

в ги прави вашите слатки уште послатки Со Точката #6 Свеќи Овие живописни украси за торта се обликувани к

Обожавајте ја едноставноста и елеганцијата со овој прекрасен прстен од бело злато од 14 карати Прекрасн�

Дополнителни Слушалки само За инфрацрвен стерео ТВ асистиран систем за слушање Мора да има базна едини�

Баба ми Ме Сака Маица За Мали деца, со слатко маче и цвеќиња Прави симпатичен подарок за туш за бебиња за

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

CSF a / c кондензаторот изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка Ние произ�

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

Овој Тренд Меѓународен Никелодеон Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Соберете Ѕид Постер е дизајниран со �

Премиум дизајн ОД ЦРНА+декер Со моќност од 350 вати при врвни перформанси работи со пет брзини, вклучител�

Џек ричесон арматурната жица ја создава структурата што ја одржува скулптурата заедно и обезбедува рам

Системот за рамнотежа mvp® е модуларен систем за рамнотежа со 4 различни достапни платформи за нелизгање

Седнете и опуштете се Со Еднорозите На Дивината во виолетова ултра удобна лежалка за перници за момчиња

Светло розова завршница преку точки од хобнил Класика за секој дом! Сивиот силиконски сад седи на метал�

Внимание : рачно перење или машинско перење во ладна вода, закачете суво, пеглајте на ниска температура,

Без разлика дали возите мускулен автомобил, класичен или модерен уличен камион, има тркало Од Сад Магс з

Please wait...