0
clear
  • Авон 35 Златен позлатен колибри и термометар за цветна градина
  • -20%
  • -20%
Авон 35 Златен позлатен колибри и термометар за цветна градина

Авон 35 Златен позлатен колибри и термометар за цветна градина

DEN 199.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Следете ја температурата на отворено и донесете ја личноста во вашиот градинарски простор со овој термометар што е еднаков дел имплементира и уметност. Овој градинарски удел е злато со колибри и цвет прикачен на термометарот заедно со лесно склопување со три парчиња. Ова парче е совршено за тој јаз во вашата градина што треба да го пополните ова лето. Карактеристики : Термометар во градинарски удел Има мерач на температура и злато метално срце на горниот дел има сина жолта и црвена количка со сино и зелено цвет, влогот доаѓа на три парчиња што сите зашрафени заедно овој удел е отпорен на временски услови, ја задржува точната температура во И Фаренхајт и Целзиусови се бришат со влажна крпа ако е потребна употреба на возрасни, само држете се подалеку од деца за употреба на отворено, содржи упатства за тоа како да ја поставите предметот заедно чекор по чекор димензии : 35 "Висока x 1 " Широк термометар мерки : 5,5 „Во дијаметар x 1,5 “ длабок материјал (и) : метал/пластика 3 парчиња градинарски удел со прикачен термометар. Се одликува со колибри и цвет. Лесно склопување само затегнете го секое парче заедно. Само за возрасни употреба. Мерки; 35 инчи во висина од 1 инч широк.

Главните својства

Избор на купувачот

Опишете : 100% ново име на квалитет : ткива што апсорбираат масло погодни За Кожата спецификации : сина (100 п

Лусинда е класичен отворен грб Тоа го прави облеката без напор бидејќи е безвременски стил што оди со сè

Колекцијата за сонце на сонцето „Кристијан Сириано“ дава украсни детали и има облици на лесна облека и

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини Оваа подготвена, галери

Дефинитивно ќе заработите време да се опуштите со umамбо Карибите Хамак маслинка во близина...

Schok го редефинира она што треба да биде прифатлива, светска класа Екранот од 5,5 инчи покажува јасна и јас�

Академски опрема за честитки за возрасни Унисекс училишни чевли Овие елегантни чевли имаат стилски диз

Уметник : Cheri Blums Ubject : Floral Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт биле многу успешни и во �

Деним направено како што треба Широките фармерки на слободното склопување се направени со допир на ист�

Онреј 20х20 Црно Украсено Дрво Врамено со Двоен Музеј За Матирање Уметнички Принт Со НасловЖивејте Го Ваш

Карактеристики на нашето LED светло за рамен панел . ✔ Избирање на CCT LED рамен тавански светло на таванот �

Мотивот 437c Maven Хромирано тркало е тркало Од 22x9 со шема на завртки 5x112 / 5x115 и поместување од 40mm Дијаметаро

Од колекцијата на традиција, прекрасната фузија на весели бои со шик обрасци го предизвикува овој исклу

Сезона : Лето : Жени, Девојкаприлика : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерподаток : Печатење Јака : Кв

Василиј, сецкан, коцки, кутија 16 КТ 1 коцка = 1 лажиче Без глутен Веган Фарма свежа Суровини Производ на Из�

Подготвени за добар ноќен сон? Овој сет на пижами за мала сирена е направена за да легнува пред спиење...

925 сребрена тробојна хавајска океанска бранова лизгачка кутија синџир прилагодлива должина на наракви�

1 Светли Бои кожни јаки за кучиња се достапни во многу варијации на бои : црвена, сина, розова, зелена, жол

Големина : 2 Препорачана Возраст : 12 Години Биста : 60см / 23,62" Ракав : 32см / 12,60" Горна Должина : 38см / 14,96" Полов�

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање Со нашата најсов

Оваа дополнителна долга завеса за туширање со тешка должност се третира за да се спротивстави на мувла,

18" должина : 42см / 16 Лабаво вклопување, секојдневни широки панталони за нозе, специјален висок струк, секо

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустикални декори, како и во со

Патоллав Есенска Блуза Одобрување На Жени Со Долги Ракави Лабава Пуловер На Дуксери Врвна Боја / Големи�

Уметник : Апстрактна графитисубјект : пејзажапелатива : модерен и современ проитивен Тип : Галеријаобви�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Please wait...