0
clear
  • Швајцарска технологија за женски јакна со средна должина со аспиратор
  • -20%
  • -20%
Швајцарска технологија за женски јакна со средна должина со аспиратор

Швајцарска технологија за женски јакна со средна должина со аспиратор

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Овој удобен пуфер отпорен на вода во должина на средината на бутот е направен со поли полнење. Стилски топло во палтото на швајцарската технологија. Класичен ватиран дизајн го одржува вашиот изглед безвременски и подготвен за сезоната. Дизајнирано со тенок, женски вклоп кој е сигурен дека ќе ласка. Се одликува со опуштено вклопување, меки наредени внатрешни и рачни џебови, манжетни за бура од палецот. Нашиот најтопла пуфер со изолација со високи перформанси ви помага да ве одржувате екстра-екстра пријатна низ најстудените авантури приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. средна тежина. Хитови на средината на бутот. Застанете јака, прицврстена аспиратор. Двонасочно затворање на предниот патент. Две предни џебови. Мека постава на јака и џебови. Оставена од вода, 4-насочна ткаенина за истегнување. Школка и постава : 100% полиестер, пополнете : 100% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Pomenенски пафтер палто со аспиратор од швајцарската технологија.

Главните својства

Избор на купувачот

Воведување На Титаниумскиот Завршен Прстен На ДлетоЛесен, Висококвалитетен Накит за Секоја Пригода...

22" Ракав : 57см / 22 Без разлика дали претпочитате ракави или резервоари без ракави, постои стил на џемпер в�

Центрични Делови Диск Сопирачка Ротор P / N : 121.22009 Центричен C Tek Кочница Ротор, #12122009 Одговара Изберете : 20

Број На Производителот : Mr179581 Поддржете го вашиот спортски тим за време на играта! Возрасни спортски пер

Опис r r.Нашите Божиќни дрвени орнаменти се во различни форми вклучува ангели, новогодишни елки, ѕвона, с�

Формално до секојдневно, стилско до рустикално, секое парче што го изработуваме е дизајнирано да го дол�

Оваа Маичка Со Долги Ракави Со Рибок Нуди најдобра опрема за перформанси за мажи Стилот на пуловер е нап

Појасот Snuggfit И Лентите Со Двојно Држење помагаат да се испорача врвна удобност и да се задржи пелената н

Земете дома слатко задоволство со овие кутии за храна од хартија Дарис 8 мл во метално црвена боја...

Секира спреј за тело за жени Анархија за неа 4 мл е женска мешавина од пенливи овошни ноти како што се јаб

Детски Спортски Часовник На Отворено Нараквица Електронски Часовник Детска Нараквица Карактеристики :

Мид Комбинираат Врзувачки Боцки 516 Црна 125 Пакет Врзувачки Боцки Медовина Комбинираат Врзувачки Боцки д

Дајте му на вашата бања современо ажурирање со Кадифените реверзибилни килими за бања со Подобри Тренд�

Please wait...