0
clear
  • Бравата На Синџирот На Клучеви Хенмому, Мултифункционална Еластичност На Синџирот На Клучеви За Брзо Ослободување За Надворешни Работи За Канцеларија
  • -20%
  • -20%
Бравата На Синџирот На Клучеви Хенмому, Мултифункционална Еластичност На Синџирот На Клучеви За Брзо Ослободување За Надворешни Работи За Канцеларија

Бравата На Синџирот На Клучеви Хенмому, Мултифункционална Еластичност На Синџирот На Клучеви За Брзо Ослободување За Надворешни

DEN 247.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Функција : 1. Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притисне околу 100.000 пати без деформација.2. Изработен од легура на титаниум, има еластичност, висока цврстина, висока точка на топење, антикорозија и анти‑ ' рѓа.3. Процес на анодизација (сина), кога температурата се менува, бојата ќе има постепена промена.4. Doubleономски дизајн, двослојна тока за спречување на загуба, попогодна за употреба.5. Замрзната текстура, удобна за допир. Обработка НА цпу, и не-тропање, анти-отпечаток од прст.Спецификација : Тип На Ставка : Материјал За Приврзок За Клучеви Од Легура На Титаниум : Вкупна Должина На Легура На Титаниум : Прибл. 86мм / 3.4 вкупна Ширина : Прибл. Должина на синџирот со мастило 23мм / 0,9 : Прибл. 55мм / 2.2 Дебелина на синџирот со мастило : Прибл. 5мм / 0,2 Дијаметар на мастило : Прибл. Тежина на производот 26мм / 1,0 : Прибл. 33g / 1.2 Озпакет Листа : 1 x Привезок Од Легура На Титаниум 1 x Тока1 x Клуч Ergономски дизајн, двослојна тока за да се спречи загуба, попогодна за употреба. Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притисне околу 100.000 пати без деформација. Процес на анодизација (сина), кога температурата се менува, бојата ќе има постепена промена.

Главните својства

Избор на купувачот

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Тоа е големината на оваа ставка.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За

Четири Сезони А / Ц Црево За Вшмукување На Ладилно Средство П / Н : 56415 Заграда? : В / О Заграда Тип На Компо�

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut...

Достапна е опрема за други машини Прелистајте ги нашите комплети за тркала и гуми за Utв и Атв.Кога ќе ку�

Премиум дизајн ОД ЦРНА+декер Со моќност од 350 вати при врвни перформанси работи со пет брзини, вклучител�

94" Должина : 67см / 26 : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40.ГАРАНЦИЈА ЗА УСЛУГИ ние

Повод : Маици За Девојки одлични за секојдневно носење, училиште, излегување, спорт, забава, работа,вокац

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот

Компатибилен Со Acura / Integra, 1.8 L VTEC, Црна јакна;Инженер од внатре кон надвор, 8.5 нуди се што некогаш сте сакал

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

Пол : Женски Информации за производот : .Летен Женски Резервоар Блузи У Вратот Обични Течни Кошули Без Ра

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

Лесна пп школка за заштита Подлога обложена со пена за удобност Преден ремен систем за затворање...

Надеж Колаж 1 Печатење На Постер Од Маркус Прајм (36 х 24) ќе направи совршен додаток на вашиот дом или канц�

Интерпункција Бинго е брза и преполна со занитвам содржина за да ги задржи учениците заинтересирани и п

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

Овој Тренд Меѓународниот Клуб За ПојадокЕден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојн�

Супергардз Најквалитетен Заштитник Против Шпионски Екран За Приватност : АнтиМеур, АнтиГребење, АнтиОт

Внимание : рачно перење или машинско перење во ладна вода, закачете суво, пеглајте на ниска температура,

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

Овој Тренд Меѓународен Никелодеон Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Соберете Ѕид Постер е дизајниран со �

Спецификација Име на ставка : врвот на камизолата Боја : бела Големина : С, М, Л, ХЛ Материјал : полиестер Р�

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Please wait...