0
clear
  • Зацрнет Стерлинг сребрен кубни цирконија плоштад микро -пејвски вечно прстен
  • -20%
  • -20%
Зацрнет Стерлинг сребрен кубни цирконија плоштад микро -пејвски вечно прстен

Зацрнет Стерлинг сребрен кубни цирконија плоштад микро -пејвски вечно прстен

DEN 671.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Колку и да везат starsвездите на полноќното небо, овој прекрасен вечен бенд има 465 бели кубни цирконија камења рачно поставени во зацрнетиот сребро. Излегувајќи како повеќе квадратен изглед однадвор, овој прекрасен вечен стил му дава на овој прстен сосема ново ниво на уникатна длабочина и креативност. Cubic Zirconia : Gemstones : 465 Gemstone cut : Round Gemstone measurements : 2 mm wide x 2 mm long Color : White Setting : Pave465 pave-set round-cut cubic zirconia each measuring 2 mm wide x 2 mm long Metal information and dimensions : Style : Ring Metal : Blackened sterling silver Finish : Димензии на поставување на високо ползирање : 25 mm широк x 10 mm долг x 23 mm Високи димензии : 10 mm Widitehis прстен не може да се промени во големината. Сите тежини и мерења на карати се приближни и може да варираат малку од наведените димензии. Код за третман CR (кубна цирконија). Погледнете го Водичот за третман за дополнителни информации. Кликнете овде за водич за големина на прстенот Адина и Ко. Поцрнет Стерлинг Сребрен кубни цирконија квадрат микро Пав.

Главните својства

Избор на купувачот

Број На Производителот : Mr179581 Поддржете го вашиот спортски тим за време на играта! Возрасни спортски пер

Викерман 10" Огнено Оружје Мат Топката Украс Оваа ставка е направена од пластика отпорна на кршење и ОТПО

Секира спреј за тело за жени Анархија за неа 4 мл е женска мешавина од пенливи овошни ноти како што се јаб

Оваа Маичка Со Долги Ракави Со Рибок Нуди најдобра опрема за перформанси за мажи Стилот на пуловер е нап

Земете дома слатко задоволство со овие кутии за храна од хартија Дарис 8 мл во метално црвена боја...

Детски Спортски Часовник На Отворено Нараквица Електронски Часовник Детска Нараквица Карактеристики :

Вистински Избалансиран Тапан За Сопирачките Динамичен 36543007 Вистински Избалансиран Тапан За Сопирачки�

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен бенд од бело злато од 10 карати Прикажувајќи впечатлив

забелешка : нашите производи се на малата страна, ве молиме купете 1 или 2 големина нагоре...

Ап издувни гасови катализатор изгради репутација во автомобилската индустрија за квалитет и изработка

Риболовната Кошула Со Долги Ракави Realtree Wav3 Е изработена од Ткаенина за мешавина од полиестер и спандекс

Дајте му на вашата бања современо ажурирање со Кадифените реверзибилни килими за бања со Подобри Тренд�

Центрични Делови Диск Сопирачка Ротор P / N : 121.22009 Центричен C Tek Кочница Ротор, #12122009 Одговара Изберете : 20

22" Ракав : 57см / 22 Без разлика дали претпочитате ракави или резервоари без ракави, постои стил на џемпер в�

Ова е првото официјално издание на саундтракот од култниот филм На Умберто Ленци "Он Посто Идеале По Осц

Сосема Нова Рамка Рачно Изработена Во Сад Рамката Вклучува Акрилик, Подлога И Висечки Хардвер Отпорен Н

Бравадо Го Дизајнира Градникот За Нега На Сладок Грашок Розова Лимонада Градникот За Нега На Сладок Гр�

LED светилка за општа намена составена од алуминиумска рамка од матрица и дифузор за поликарбонат Телата

ФелПро е неприкосновен водач на морски заптивки со посветена технологија за запечатување на моторот за

Please wait...