0
clear
  • Томшин Диск Сопирачка Аларм Заклучување Водоотпорен - Кражба Тркало Диск Заклучување Со Потсетник Кабел
  • -20%
  • -20%
Томшин Диск Сопирачка Аларм Заклучување Водоотпорен - Кражба Тркало Диск Заклучување Со Потсетник Кабел

Томшин Диск Сопирачка Аларм Заклучување Водоотпорен - Кражба Тркало Диск Заклучување Со Потсетник Кабел

DEN 687.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : . Издржлива конструкција од алуминиумска легура со водоотпорна заптивка штити од и прашина. Лесно се заклучува со операција со едно притискање. Гласен звучен аларм го задржува вашиот од крадците, лесно да го исклучите алармот со клучевите. Ниска потрошувачка на енергија, 110mah батеријата може да трае до 2 месеци на целосна ; вклучува кабел Од Типот C за брзо полнење. Погоден за мотоцикли, електромобили, велосипеди и скутери со диск сопирачки, каде што роторот на сопирачката е дебел помалку од 7мм (1/4"). Вклучен е кабел за потсетување за да ве потсети да ја отстраните бравата на дискот пред возење и потенцијално оштетување. Спецификации : . Материјал : алуминиумска легура. Боја : Црна / Сина / Портокалова / Жолта (опционално). Батерија : 110мах. Време на полнење : 1,5 часа. Големина : 9,7 * 6,7 * 2см / 3.8 * 2.6 * 0.8 во. Тежина : 372g / 13.1 мл. Пакет Листа : . 1 * Заклучување. 2 * Клуч. 1 * Кабел За Полнење. 1 * Кабел За Потсетување Издржлива конструкција од алуминиумска легура со водоотпорна заптивка штити од и прашина. Лесно се заклучува со операција со едно притискање. Гласен звучен аларм го задржува вашиот од крадците, лесно да го исклучите алармот со клучевите. Ниска потрошувачка на енергија, 110mah батеријата може да трае до 2 месеци на целосна ; вклучува кабел Од Типот C за брзо полнење. Погоден за мотоцикли, електромобили, велосипеди и скутери со диск сопирачки, каде што роторот на сопирачката е дебел помалку од 7мм (1/4").

Главните својства

Избор на купувачот

Широко се користи во кујна, ресторан, пекарница, САМ, пекарница и многу повеќе.Отпорен на маснотии и неле

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Надворешна Употреба 2 Отпорен На Вода 3 Редење 4 Собрани 5 Тежина Капацитет (фунти) : 220...

Патриот Рамки создаде Фино квалитетна Класична Црна Рамка со 22к Сребрен Медалјон за Вашиот Чесен Серти�

Воени внуци Дедо Ми Е Ветеран Бебешкото Боди има црвено бело и сино американско знаме патка за момче или

Паричник Случај За Google Pixel 7, Pu Кожа Флип Капак Магнетни Затворање Картичка Држач Kickstand Капак 1.Изработен �

Оваа прекрасно дизајнирана налепница го прикажува Знамето На Гордоста На Виножитото со фиренца со пома

Подесени примарни цевки со должина за улични перформанси Мала тежина и цврсти цевки со 16 мерачи., Колект

Цилиндри ЗА ТРКАЛА : 7274 Тојота Пикап, 8485 Тојота Пикап, 8485 Тојота 4рунер Бек / Арнли Тркало Цилиндар 0723296 На�

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен Ве молиме споредете ги големините на деталите с�

Спортскиот дуксер со долги ракави е толку кул за училиште,или секојдневно носење како суштински основе�

За употреба од тепих до тепих, препорачуваме да поставите подлога за држење помеѓу за заштита Боја : Сло�

Ахгли Компанија Машина За Перење Внатрешен Правоаголник Преодни Килими Од Портокалово Злато, 2 'х 3' Диза

Врзување на кожа На 'рбетот и Аглите со Печатење На Златни Листови на тркалезен' рбет (дополнително прил�

Please wait...