0
clear
  • Чиста Блутут Слушалки За Поништување На Бучава Преку Уво, Пиштол Метал Греј, ПРОТОК2НТГУНУС
  • -20%
  • -20%
Чиста Блутут Слушалки За Поништување На Бучава Преку Уво, Пиштол Метал Греј, ПРОТОК2НТГУНУС

Чиста Блутут Слушалки За Поништување На Бучава Преку Уво, Пиштол Метал Греј, ПРОТОК2НТГУНУС

DEN 5264.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Функцијата ја исполнува формата-еволуирана. Премиум технологијата за поништување на бучавата на клер и ексклузивните патентирани Возачи Без Железо од 40 мм пронајдени на Овие Слушалки ЗА Безжичен Хибриден Шум ЗА Поништување На Протокот II ги удавија одвлекувањето на вниманието додека произведуваат богат, смел звук. Ви треба помош во движење? Добијте лесен пристап до Асистентот На Google со допир на копче преку апликацијата Google Assistant на вашиот спарен паметен телефон или таблет. Гугл Асистент Гласовен Интерфејс Со Спарен Паметен Телефон Или Таблет Со Апликација За Асистент На Google. Моќно Хибридно Поништување На Бучавата Со Карактеристики На Сузбивање Оптимизирана Пасивна И Активна Изолација, Потиснувајќи Широкопојасен Амбиентален Шум До 30 DB. Bluetooth 4.2, NFC, AAC, LDAC, И APTX HD Технологии. Патентирана Технологија За Возач Без Железо Од 20 Мм Обезбедува Смела И Артикулирана Репродукција Преку Висока Екскурзија Со Оптимизирана Контрола И Исклучително Ниско Изобличување. Здраво-Рес Аудио Сертифициран Со Испорачан Кабел Од 3,5 Мм. 10-Минутно Полнење Обезбедува До 2 Часа Репродукција. Овозможена Е Репродукција До 20 Часа Со Откажување На Бучавата . Подлогата За Допир Овозможува Целосна Музика И Контрола На Околината. Вклучува USB-C Кабел, 3,5 Mm Аудио Кабел, Торбичка, Адаптер за Лет и Водич за Брзо Стартување. Вооружен метал.

Главните својства

Избор на купувачот

Сакаше : Уште еден одличен пар фармерки за неговата гардероба Овие потресени фармерки со права нозе од Wo

Гербер Драмите За Спиење се крајните пижами за нозе! Овие меки стапала се направени со 100% памук, удобна т

Центрични Делови Диск Сопирачка Дебеломер P / N : 141.34033 ПОЛУ ОПТОВАРУВАЊЕ КАЛИП Диск Сопирачка Дебеломер �

Совршена опција за сезони за да ве задржи заштитени, но не се мери Оваа швајцарска технологија што ја от�

ПВЦпедиментите не се порозни што им овозможуваат да се држат против најсилните природни елементи...

Создадете едноставна, но впечатлива модна изјава со оваа неверојатна лента од нерѓосувачки челик Атрак

Хадсон бебе боди и панталони сет е совршен лесно координирање облека! Нашата облека е изработена од 100% с

Трендовски избор да го додадете во вашата породилна гардероба Романтични шорцеви за половината на рома

Оваа славина може да се пофали со смел, елегантен дизајн со својот цилиндричен стил Како одлична алатка

Хит Поимот очила оптичката колекција нуди стилски популарни дизајни направени од висококвалитетни мат

Запечатените компоненти на гроздобер моќност обезбедуваат покритие за апликации стари над 35 години, об

Сите наши wallидни плаки започнуваат како високо квалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтира�

Револуционерно шише што ги одржува пијалоците освежувачки ладно со рафинирана функција и стил...

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

Оваа перница е исполнета со рециклиран полиестер микрофибер Thummprintz Светли ленти Робин јајце во затворе�

Ultra Desshigh Fashion Colorswasshed Woolunique Designs1 Година ограничена гаранција Оваа ризичка дома Бредбери падови 5 стапки x

Можеби затоа што нашите корени се во трки, знаеме дека колку и да сте брзи денес, сепак можете да одите по

Основното не мора да биде досадно Плод На Памучниот Спортски Градник 2Пакетот На Девојчето Разбој Е одл�

Закачам со Slingin Мрзливи Патување Пријатели Од Светли Започнува! Само завиткајте ги мрзливите раце и ноз�

Рамните постери имаат прифатлив, модерен пристап кон украсување, овозможувајќи ви лесно да ги засилите

Внесете ги сите во духот на сезоната кога ќе го изложите ова празнично време, декоративна перница...

Please wait...