0
clear
  • Перформанси на ерл 64151509ЕРЛ Црево За Гориво
  • -20%
  • -20%
Перформанси на ерл 64151509ЕРЛ Црево За Гориво

Перформанси на ерл 64151509ЕРЛ Црево За Гориво

DEN 316.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите фабрички склопени црева се направени од истото заштитено црево од плетенка од НЕ ' рѓосувачки челик заштитено од екструдиран тефлонски, што е светски стандард на тркачката индустрија за флексибилни црева за сопирачки, спојки и инструменти. Цревата се собрани со БРЗИНАТА На Ерл–ФЛЕКС стегање или занишани трајно инсталирани краеви на цревото. Секое црево е тестирано на притисок на 4.000 пси.-4 1/8 НПТ МАШКИ-МАШКИ 9ин. Црева За Флексибилен И Поцврст Стандард На Сопирачка Во Тркачката Индустријапритисок Тестиран на 4000 psi Use На Екструдиран Тефлонфор Инструмент Црева/Тркачки Склоп За Флексибилна Спојка Перформанси На Ерл 64151509erl Црево За Гориво Дополнителни Карактеристики Боја : Сребрена.

Главните својства

Избор на купувачот

Удобно како и секогаш и со нови бои за fall, Атлетските Дела на овие Момчиња цврсти маици со Долги ракави 2 �

Оваа современа поли столна ламба што привлекува око спарува намотан мотив со чиста овална тврда нијанс�

Еволуција З16 Чистите керамички влошки за сопирачките се формулирани од подобрена поликерамичка формул

Гејтс Мали I D Обликувано Црево За Течноста за Ладење е фабрички обликувано црево во стилот НА OEM за да од�

Комплетот За Мијалник Од 2 Парчиња Стерилит е направен за употреба во областа на кујнскиот мијалник и е �

Црно бирање подобрено со раце со сребрен тон Случај од нерѓосувачки челик со сребрен тон со црна кожна л

Закачам со Slingin Мрзливи Патување Пријатели Од Светли Започнува! Само завиткајте ги мрзливите раце и ноз�

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

Крем за очи дизајниран да ја намали појавата на подпухналост, фини линии и кругови околу пределот околу

Мачката на симон, како што се гледа на Јутјуб во повеќе од 100 земји со скоро 1 милијарда прегледи, е за дом�

Please wait...