0
clear
  • ПРЕМИУМ J-STRAP штала хардвер сет W 6 'песна за 3 4 врати, црна
  • -20%
  • -20%
ПРЕМИУМ J-STRAP штала хардвер сет W 6 'песна за 3 4 врати, црна

ПРЕМИУМ J-STRAP штала хардвер сет W 6 'песна за 3 4 врати, црна

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Нашите предводници на хардверските серии на вратата на вратите се изградени за да траат и доволно силни за повеќето тешки, цврсти дрвени врати. Нивниот едноставен, рустикален дизајн додава шарм на секој декор. Изберете од суров челик или 16 различни бои на палто во прав. Со три достапни опции за закачалка на вратите и неколку можни конфигурации за единечни врати или парови со двојази, нашиот стандарден хардвер за серии може да се прилагоди за да ги вклопи повеќето влезови. Достапни се и хардверски комплети за додавање на бајпас. Браќа Голдберг, АД произведува хардвер за домаќинства и индустриски во Денвер, Колорадо, САД уште од 1897 година. Нашата посветеност за квалитет, занаетчиство и вредност е вградена во сè што правиме. Вклучува : 2 Стандардни закачалки за серија J-ленти, 2 запирања за патеки, 2 блокови против скокови, подот Т-водич и сите потребни завртки, завртки, растојанија, итн. За една врата . за 1 3/4 "дебела врата. Тежина тежина. Ограничете 400 lb. Едноставниот, рустикален дизајн додава шарм на кој било декор.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : надворешен Ѓон материјал : гумен материјал : Пуџендер : Унисекс Функција : тип на шема што не се лиз�

Дебелина : Стандард Што добивате : Машка Кошула ОД 1 ПАРЧЕ Стил : Мода,Секојдневен Големина : XXXXXL Големина

46 "Врвови Должина : 65см / 25.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Заб�

Бендикс ги чува возачите безбедни со обезбедување на квалитетни производи за сопирање од 1924 година Ист�

Посетете ја нашата продавница и проверете ја Новата Колекција Облека За Фаќање Соништа! Додадете повеќ�

Сребрени фармерки копродукции Зак Опуштени се вклопуваат фармерки со права нозе Зак е нашето најпрода�

Дали имате најава за бременост на вашиот велигденски семеен собир? Ова Момче Очекува Да биде Брат Бебе Б

✤ Материјал : 100% Органски Памук Voile✤ Сертифицирани органски памук од страна на Глобалните Органски Тек�

Хит на градот во Мук лукс® Женски Клуб Сандали Овие танга сандали нудат удобни влошки што ќе се обликува

Тулан Универзитет Зелен Бран Семејство Худи Оваа В Република Облека Руно Качулка дуксер го карактеризи

Подготвени за откажување на презентацијата што може да се претстави во различни големини Оваа подготве

Баба Ме Сакасимпатична Овци Долги Ракави Ползавец Инктастична Баба Ме Сакаслатки Овци Доенчиња Со Долг

Уметник : Мајкл Томпсетсубјект : Градски Пејзаж : Модерен И Современ Тип На Производ : Уметност Завиткана

Совршени Подароци За Класа На 2023 Дипломирање Дипломирањето се важни моменти на раст и транзиција во жив

Please wait...