0
clear
  • Lifeивотот од џокејските женски слаби кратки
  • -20%
  • -20%
Lifeивотот од џокејските женски слаби кратки

Lifeивотот од џокејските женски слаби кратки

DEN 159.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Започнете непречено со животот со џокејски слабеење кратко. Контролниот панел од 360 стомаци нуди удобно слабеење и обликување под здолништа и фустани за мазен, полиран изглед од секој агол. Мека, свилена ткаенина се лизга под облека за да помогне да се спречи припивањето, додека дизајнот на Seamfree обезбедува засилена удобност и помага да се запре нозете да се тркалаат или да се менуваат. Содржина на влакна : 88% најлон/ 11% спандекс/ 1% памук. Мека, свилена ткаенина. 360 Слатка за стомакот. Секојдневно удобно кратко. Seamfree дизајн за изглед без линија. Подолгата должина на нозете помага да се спречи Chafe. Упатства за нега : Машинско миење топло. Само белило на нехлор. Tumble Dry Ship. Железо ниско.

Главните својства

Избор на купувачот

Седнете и опуштете се Со Еднорозите На Дивината во виолетова ултра удобна лежалка за перници за момчиња

Смелите, монохроматски шеми на бои на Килимите За Колекција Дел Мар ќе донесат модерен изглед во секоја

Градниците За Револуција на удобност ви нудат флексибилно вклопување и сеопфатна удобност Безжичен со

Опис : со дизајнот на обликот на мачката, тој е симпатичен и лесен, можете лесно да го носите.Креативниот

Раженките НА ХИК се разноврсни додатоци за готвење и алатки за скара за животен стил на отворено без нап

Линк за Стабилизатор на суспензија Врската За Стабилизатор На Суспензија Се Вклопува Изберете : 20052006 ДО

Каролини Богатства BB6081 RUG Велигденски Јајца Briard Црна Машина Перат Мемориска Пена Мат, 19 X 27", мултиколира�

Лас Вегас е фатаморгана во пустината за милиони луѓе кои ја посетуваат секоја година...

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Овој Тренд Меѓународниот Клуб За ПојадокЕден Лист Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојн�

Студениот ден не одговара на Качулката Од Руно На Рибок Изработена од премиум руно, оваа качулка е супер

Изберете Коцка со оваа градежна фигура На Покмон! Изградете ја моќта што е внатре! Патот да станете Трен�

Магливите прозорци, жешките температури во кабината и застоениот воздух го одземаат целото задоволств�

Жицата за звучници за врски е специјално дизајнирана за аудио апликации од висока класа за да обезбеди �

Пол : Женски Информации за производот : .Летен Женски Резервоар Блузи У Вратот Обични Течни Кошули Без Ра

Мал глам, мало девојче од соседството, нашиот часовник Дарчи обезбедува извонреден стил без да го надми�

Please wait...