0
clear
  • Иновера Повторно Произведено Црно Мастило, Замена, Принос На Страница
  • -20%
  • -20%
Иновера Повторно Произведено Црно Мастило, Замена, Принос На Страница

Иновера Повторно Произведено Црно Мастило, Замена, Принос На Страница

DEN 366.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Иновера преработените касети со мастило нудат висококвалитетна, ниска цена алтернатива на касетите со национален бренд. Касетите со мастило иновера се преработени со користење на најсовремен процес кој вклучува комерцијални техники за дигитално полнење и запечатување и врвни мастила кои се специјално формулирани за секој печатач за да обезбедат сигурни перформанси што ги исполнуваат или надминуваат перформансите на националните брендови од првата страница отпечатена до последната. Преработените касети се празни касети собрани за повторна употреба и поминуваат низ патентиран процес каде што се обновуваат во нова состојба. Премиум мастилото обезбедува јасни црнци и живописни бои без размачкување или ленти. Конзистентни перформанси-секој кертриџ е дизајниран и тестиран да работи секој пат.

Главните својства

Избор на купувачот

Метал биро систем дизајниран специјално за објекти Без отсјај, полипропиленски ракави со цврсти рамки �

Овој Тренд Меѓународен Рик И МортиНаслов Ѕид Постер Врамени Трендови Постерите се дизајнирани со висок

Дали сте во потрага за надворешна површина килим? Не гледајте подалеку од Нашата Надворешна Колекција...

Мид Комбинираат Врзувачки Боцки 516 Црна 125 Пакет Врзувачки Боцки Медовина Комбинираат Врзувачки Боцки д

Нашата Колекција Седона е полна со карактер, со дезени кои речиси скокаат од секој килим...

Мог Суспензија Контрола Рака И Топката Заеднички Собранието P / N : CK620678 Количина Продадени : Продадени По

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови "Врамени Ѕидни уметнички дела Со Текстура На Gicle

Овој освежувач на воздухот За Вентилација На Автомобилот Во Февриз не само што ги елиминира мирисите, т�

Опремете го вашиот современ дом Со Зелената Декоративна Библиотека Од 4 Нивоа Фурино Оваа модерна едини

Најдете совршена комбинација на мода и функција со панел за завеси За затемнување Кара Овие прекрасни п

Please wait...