0
clear
  • Скотсдејл Фиока Градите, Орев
  • -20%
  • -20%
Скотсдејл Фиока Градите, Орев

Скотсдејл Фиока Градите, Орев

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Останувањето организирано станува полесно со Градите На Фиоката Скотсдејл 5. Обезбедувајќи доволно складирање во своите пет пространи фиоки, градите ќе бидат функционален додаток во секоја просторија. Од деликатни до гломазни џемпери, градите На Скотсдејл можат да складираат разни предмети додека нудат модерен, елегантен изглед кој беспрекорно се спојува со секој декор. Со метални лизгалки за фиоки за непречено движење градите се цврсто, но едноставно дизајнирано парче. Финишот од фолија е лесен за чистење, гребење и отпорен на дамки што го прави идеален избор за семејства или живеење на колеџ. Комбинирајте ги овие гради со други парчиња спална соба Во Скотсдејл за да го комплетирате изгледот Современ дизајн кој обезбедува модерен и кохезивен амбиент. Пет пространи фиоки за чување деликатеси на гломазни предмети за облека. Рачка-слободен фиоки. Екстра високи страни на фиоката со добри екстензии за да се обезбеди просторност и функционалност. Производот се испраќа во 2 кутии. Произведено Во Данска/Полска.

Главните својства

Избор на купувачот

Маиците За Бебиња хадсон се одлични секојдневни врвови за вашите малечки Одликувајќи се со забавни отп�

ФелПро дихтунзите нудат 100% запечатување на возилото со материјали специфични за апликацијата за да ви �

Појасот Snuggfit И Лентите Со Двојно Држење помагаат да се испорача врвна удобност и да се задржи пелената н

Оваа работна кошула со копчиња со долги ракави е стилизирана за денешните автомобилски работници со ис�

ГОРИВО D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦРНА ПРСТЕН ТРКАЛО Гориво D750 БЛОК 17 X9 5 X127 1 ET 125.2 CB МАТ ЦРНА СО ЦР�

Ова е првото официјално издание на саундтракот од култниот филм На Умберто Ленци "Он Посто Идеале По Осц

Овој прекинувач за прикажување информации за возачот е дизајниран да одговара на изгледот и функцијата

Оваа Маичка Со Долги Ракави Со Рибок Нуди најдобра опрема за перформанси за мажи Стилот на пуловер е нап

Ли Прецизност Куршум Големина Умре Комплет .314 Стандард 7 / 8 "х 14" Теми 90044 р р Ли .314 Комплет За Големина На �

Компатибилен Со 19992014 форд 4.6 Л / 5.4 Л 4вентил мотори, директно завртки во фабрички конектори; Овие калеми с

Please wait...