0
clear
  • Димитри Отворен Плетен Барстол, Сет од 4, сива И Црна
  • -20%
  • -20%
Димитри Отворен Плетен Барстол, Сет од 4, сива И Црна

Димитри Отворен Плетен Барстол, Сет од 4, сива И Црна

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Заврши : Сива. ВИСИНА НА СТОЛИЦАТА : оваа столица има висина на седиштето од 28,75 инчи, што го прави ова совршено за бар во дворот или комплет бистро бар. ЖЕЛЕЗНА РАМКА : рамката на оваа столица се состои од железен материјал, што го прави ова неверојатно издржливо и гарантира дека тие ќе се држат под употреба. Рамка Материјал : Железо. Вклучува : Четири (4) Барстуали. Рачно изработените детали од овој материјал овозможуваат ова парче беспрекорно да се спои со вашиот надворешен г?кор. Димензии на седиштето : 16,00 инчи длабок x 16,50 инчи широк x 28,75 инчи висок. Завршена со тенки аголни нозе, оваа столица не само што нуди елегантен, минималистички изглед, туку обезбедува и стабилна структура. Потребно Е Собрание. Завршена со полирана црна боја, оваа рамка го нагласува нејзиниот модерен стил.Додадете допир на исклучителен вкус во вашиот двор со нашиот рафиниран, но извонреден сет за столици.

Главните својства

Избор на купувачот

Wexford Home Retro Vibe I Premium Framed Print, 30,5 "x 42.5 "Подготвени за виси, црна (сет од 2) Додадете пар убаво врамени апстракт�

Хидрауличко црево на сопирачките Секое црево за сопирачката е прецизно дизајнирано за да се вклопи и вк

Добијте го вашиот најдобар ноќен сон и додадете допир на уникатен стил во вашата спална соба со колекци�

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање...

Dearfoams Woman's Pile Bootie Slippings е модерно меки bootie има пријатна комбинација на перничена мемориска пена и супер м�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Чекор во сезоната со ова време и Tru Claid Shacket Ова разноврсно парче, крст помеѓу јакна и кошула, без напор сл�

Уметник : Cheri Blums Ubject : Floral Style : ModernCentury Modern Product Тип : Галеријаобвиткано платно Арт биле многу успешни и во �

Пирамида Америка е водечко производство, дистрибуција и издавачка куќа на нацијата од март 2006 година...

Schok го редефинира она што треба да биде прифатлива, светска класа Екранот од 5,5 инчи покажува јасна и јас�

Овој оригинален модерен часовник со тркалезно дрво wallид се вклопува и во рустикални декори, како и во со

Empire Art ви носи нова колекција на обратно печатено, безметно, бесплатно лебдечко умерено стакло, овој пат

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Овој црно бел летен хексапих е врвен квалитет на Giclee на архивска хартија со висока резолуција Се состои

Уметник : Апстрактна графитисубјект : пејзажапелатива : модерен и современ проитивен Тип : Галеријаобви�

Деним направено како што треба Широките фармерки на слободното склопување се направени со допир на ист�

Со присуство во повеќе од 150 земји, Delphi Technologies Atermarket обезбедува ОЕ спецификација решенија од крај до кра�

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Од колекцијата на традиција, прекрасната фузија на весели бои со шик обрасци го предизвикува овој исклу

Направете го вашиот велосипед постојано менување на приказ на боја со Spokebrightz Morphing во боја, LED зборуваше �

Оваа исклучителна боемска и еклектична платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија Оваа к�

Оваа дополнителна долга завеса за туширање со тешка должност се третира за да се спротивстави на мувла,

Оваа лажица е одлична за пастрмка, лосос, сенка, скратено и повеќето други риби од слатководни риби...

Обичен дизајн и лесен за носење, комбинирани стилови за влечење за овие шорцеви во Бермуда од само моја �

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Ywdj Е Во Пораст zwdj се уште се развива и проширување на видови на облека Ywdj Вовед во Производ на YWDJ има свој

Чекор во ова, без граници, сјајни ленти, флоп за јуниори и сигурно ќе заблескате Ниво на ниво од секојдне�

Please wait...