0
clear
  • Miumaeov 1200w Микро Инвертер Соларна Мрежа Вратоврска Инвертер IP DC НА AC 110v Микроинвертер Излез Чист Синусен Бран Инвертер СО Лцд Дигитална Контрола ЗА 30v 36v Соларни Панел
  • -20%
  • -20%
Miumaeov 1200w Микро Инвертер Соларна Мрежа Вратоврска Инвертер IP DC НА AC 110v Микроинвертер Излез Чист Синусен Бран Инвертер СО Лцд Дигитална Контрола ЗА 30v 36v Соларни Панел

Miumaeov 1200w Микро Инвертер Соларна Мрежа Вратоврска Инвертер IP DC НА AC 110v Микроинвертер Излез Чист Синусен Бран Инвертер

DEN 1535.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

● Материјал : Алуминиумска Легура. ① Статичка Ефикасност НА МППТ : 99,5%. Инверторот има вградено максимално следење на точката на моќност со висока прецизност, што може да го оптимизира напојувањето на соларните панели и прецизно да ја фати и заклучи максималната излезна моќност, така што производството на енергија може значително да се зголеми на повеќе од 25%. ● Макс Единица По Гранка Коло : 3 парчиња (Еднофазен). ● Максимална Струја На Краток Спој на ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА : 80А. Големината на инверторот е 8. 1* Микро Инвертер. 1* Кабел За Напојување. ● Напон За Следење На Максимална Моќност : 22-45 V. ● Моќност : 1200 W. ● Напон : 110 V. ● Номинална Излезна Струја : 9,58 А. ● Тип На Приклучок : Американски Стандард. ● Максимален ВЛЕЗЕН НАПОН на ЕДНОНАСОЧНА струја : 54 V. € Максимална Влезна Работна Струја : 54. ● Фактор На Моќност : >99%. ● Максимална Излезна Ефикасност : 91,2%. Со технологијата на телефони со висока фреквенција и микропроцесирање, таа е помала и полесна, така што нема да зазема премногу простор. ● Номинален Опсег На Напон : 80-160ВАК., за да можете да ја видите работата на машината. ● Ноќно Време Губење На Енергија : . ● Номинална Излезна Моќност : 1150 вати. Инверторот усвојува интелигентна технологија за меко префрлување, технологија за напојување со висока фреквенција и 32-битна технологија за контрола на DSP целосно дигитална SPWM, што го прави производот да има силна способност против пречки, брза брзина на работа, висока интелигенција и моќен систем на функции, што може да ги задоволи потребите на корисникот.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење : Одговара на големината на стилот : Секојдневен, ве Молим

Кремот за очи содржи колаген, ја храни и штити областа околу очите, ја навлажнува и осветлува кожата на о

Пол : Женски Информации за производот : .Летен Женски Резервоар Блузи У Вратот Обични Течни Кошули Без Ра

56 " Ракав : 52см / 20.16 "Должина : 68см / 26 : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см / 37.46 "Должина : 72см /

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

Големина : 5,9 см / 2,3 инчен дијаметаркласификација : Магнет, Копче, Додатоцикарактеристика : дизајн поддр

Штрајк Кралот Зуи Мамка овој стандарден зуи е еден од најдобрите на пазарот Неговите карактеристики вк�

Машки Костум Јакна 2 Парче Костум Бизнис Свадба Партија Јакна Елек И Панталони Палта Сезона : Пролет, Aut...

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

Интерпункција Бинго е брза и преполна со занитвам содржина за да ги задржи учениците заинтересирани и п

Томи бахама за Неа од Томи Бахама Е Цветен Овошен Гурмански мирис за жени Ова е нов мирис Томи бахама За �

RMSWT10 ви дава можност да ги монтирате вашите sonicwall десктоп апарати во решетка 19" Решетката е прилагодена с

Комбинирани Клучеви, 1 13 / 16 При Отворање, 25,551 Во Л, 12 Поени, Сатенски Хромегар Комбинирани Клучеви Ширина

Тоа е големината на оваа ставка.Стил : Модни И секојдневни Панталони, Удобно Слободно Време, Совршено За

Конечно, дуксер што е доволно лесен за носење цела година Направена од нашиот мек, тримешавина француск�

Please wait...