0
clear
  • Чикологија Безжични Римски Нијанси, Писта Крем 39 W 64 H
  • -20%
  • -20%
Чикологија Безжични Римски Нијанси, Писта Крем 39 W 64 H

Чикологија Безжични Римски Нијанси, Писта Крем 39 W 64 H

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Достапни се бесплатни примероци во боја. Овој производ има стандарден одбиток на индустријата од € -инчи.00" : МОДЕРЕН и ДОСТАПЕН : Постигнете смирувачки амбиент дома со нашите магнетни римски нијанси. Потребна е минимална длабочина од 2 инчи за внатрешна монтажа или 2,25 инчи за рамна внатрешна монтажа. Исто така, ќе добиете водич за инсталација, хардвер за инсталација, 12-месечна гаранција и нашата пријателска услуга за клиенти. ШТО ДОБИВАТЕ : Наменет за внатрешна и надворешна монтажа. Направено без валанс, полираната шина со бела глава и цврстиот лифт го прават ова разноврсна нијанса за вашиот дом. СОВРШЕНО РЕШЕНИЕ за : овие римски сончеви нијанси се идеални како кујнски завеси, ролетни за врати, ролетни за спална соба, ролетни за сончање, како и за вашата трпезарија, бања и домашна канцеларија.

Главните својства

Избор на купувачот

Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат п�

Класичниот дизајн е лесен за координирање со кој било стил на декор 100% НЕПРОЅИРНОСТ на ЗАТЕМНУВАЊЕ : ова

Безжичната Проверка На Биволи Римската Сенка дава изјава дали нагоре или надолу.  Неговата ткаенина за

Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пр�

Наменети за внатре и надвор од монтирање Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтри�

Третман на прозорци Нашата класична римска сенка е изјава за вашиот дом за внатрешни работи .Обични без

ВРВ СО КУКА и ЈАМКА : сенката на прозорецот се прицврстува на шината со лента со кука и јамка, така што е л

Прегледајте ги упатствата за инсталација Третман на прозорци Нашата класична римска сенка е изјава за

Безжични римски нијанси Што ги прави нашите римски нијанси уникатни? Имаме долгогодишно искуство во пр

Ткаенината римски нијанси за кујнски прозорци нежно ја филтрираат светлината додека ја обезбедуваат п�

Наменети за внатре и надвор од монтирање Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за

Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме Ткаенината римски нијанси за кујнс

Додадете елеганција на вашите прозорци користејќи ја римската сенка на 36 "x 64 " зајдисонце...

Наменети за внатре и надвор од монтирање Нашите Римјани доаѓаат со претходно дупчат дупки во главата за

Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажаните техники на производство Третман на прозорци �

Одлично додадете на ролетни за вратите завеса за прозорецот на вратата и сенката за француската врата З

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

FREE color swatches available, email customerservices@ and provide product and color name or link and Поштенска адреса, дозволете 34 дена да го примите

Regal Estate 1 "безжична плетена сенка е луксузна сенка направена од 100% полиестерска ткаенина дизајнирана со �

Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец.Обични безжични римски нијанс

Ние ги користиме само најдобрите компоненти и докажани техники на производство Ткаенината римски нија�

Брендот за завеси од 1 прозорец во земјата сега прави нијанси Донесете рафинирано и светско решение за с

Исто така, ќе добиете упатство за инсталација, хардвер за инсталација, гаранција од 12 месеци и нашата пр�

Уживајте во сонцето и погледот, во оваа навистина тропска, но модерна слепа Кажете ни го вашиот (1) број н�

Одличен додаток на ролетни за врати завеса за прозорец на вратата и сенка за француска врата...

Време е да го донесете вашето уникатно чувство за стил на вашиот прозорец Потребни се големи или мали ро

Потребни се големи или мали ролетни за прозорци што ви ги покривавме Римските ролетни беа лесни за вклу�

Нијанси на прозорецот Комбинирање на алатка, стил и квалитет во еден комплетен третман на прозорецот П�

Затемнувањето на нијансите создава приватна, но воздушна атмосфера бидејќи е затемнување на ткаенинат�

Please wait...