0
clear
  • Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна
  • -20%
  • -20%
Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

Wonderwink W 8355-MENS ZIP FRONT FRONT SCRUB јакна

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Колекцијата за чистење на Screbs Wonderwink W123 од колекцијата Wonderwink W123 е лесна есенцијална јакна за чистење руно дизајнирана да работи за вас. Со карактеристики што ги сакате и верувате како јамката на значката на рамото, се чини, страничните џебови за влез и затворањето на патентот, оваа чиста јакна ќе работи за вас. Хемите на ракавот имаат еластична еластична што им помага да останат да останат кога ќе ги лизнете. Ocketебот на градите е доволно голем за таблета и задните отвори ги одржуваат работите удобни околу линијата на половината. Околу тоа е удобна јакна за машка чистачка, ќе сакате да работите за вас. Јамка за значка на јамка на јамка на цвест на рамо на рамо. Страничен влез во градите. Странични влезни предни џебови. Назад еластична кај зглобовите. Назад отвори на полите.

Главните својства

Избор на купувачот

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите Со по�

Womenенскиот потсмев на врвот од Чудо од Чувба е дизајниран да создаде моментален изглед на слабеење што г

Оваа прекрасна машка врата со вратот ја комбинира алатката на врвот на чистење со изглед од дизајнер...

Wink Wonderflex е сè за неверојатно вклопување, модерен дизајн и издржлив, истегнување ткаенина со стил за секо

Овој модерен карго Pant со права нога има шест џебови за максимално складирање, заедно со дополнителна ја�

Колекцијата за климари од Cuddl Duds Scrubs е местото каде што комфор ја исполнува функцијата Врвот Vврат е диза

Вашиот последен пациент на денот ќе помисли дека тие се први кога ќе го носите овој престој на Barco Essentials S

Wonderwink Pro е „дизајниран да работи“ Со леснотија на грижа, можете да ги измиете, да носите и да одите Со по�

Современа вклопна исмејувачка обвивка има три џебови за лепенка со банџи И.Д Јамка, двојни шевови на при

Please wait...