0
clear
  • Примарно Злато Каратно Бело Злато Полукружна Свадбена Лента Големина 12
  • -20%
  • -20%
Примарно Злато Каратно Бело Злато Полукружна Свадбена Лента Големина 12

Примарно Злато Каратно Бело Злато Полукружна Свадбена Лента Големина 12

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кажете "јас правам" со овој едноставен, но елегантен свадбен бенд, изречен во 14 каратно бело злато. Оваа полукружна лента од 4 мм сигурно ќе додаде елемент на возбуда на вашиот прст и ќе дојде во големина на прст 12. Метална Тежина : 3,65 грама. Накит Тип : Парична Казна. Прстен Стил : Половина Круг Свадба Бенд. Пол : Унисекс. Метал : Злато.

Главните својства

Избор на купувачот

10к Жолто Злато 8мм Лесен Комфор Одговара Свадба Бенд Големина 9.5 Големина : 9.50 Должина : 0 Мм Материјал : Пр

Од Логоарт, овој сребрен глужд стерлинг е совршен за да ја покаже вашата љубов и поддршка за Универзитет

Овој пенлив прстен од бело злато од 14 карати сигурно ќе го разубави вашиот изглед Овој уникатен прстен д

Направете ја вашата сродна душа да се чувствува поспецијално со оваа лента од 10 каратно жолто злато Ова�

Висок квалитет еден од еден вид Нарачана Волфрам Карбид Свадба Бенд Со Природни Вистински Принцеза Сеч�

14к Жолто Златен Прстен Со Големина на Прстен 10,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к Изр

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Солза Розова Мејб Култивиран Бисер Аметист 925 Сребрени Обетки, 1 1 / 4" 925 Стерлинг Сребро, круша Розова меј�

Овој овален аквамарин и дијамантски прстен од 14к бело злато има оригинален природен аквамарин од 5х3 мм �

Брилијантност на трепет и стил, овој сет од седум удирања е оној што таа ќе избере да го носи често Облик�

Овој синџир сингапур со бело злато од 10к е долг 18 инчи Тој е цврст со полиран финиш и е направен во Италиј

ГолеминиЛ = 6, м = 12,510к Бело Злато Трио Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Кластер Појавување Невестински

Запомнете го вашиот завет за љубов засекогаш со овој безвременски свадбен бенд Изработена од 10 каратно

Кажете ги вашите свадбени завети во суптилен стил со овој елегантен рамен обичен бенд Изработена од 10 к�

Спецификации : Материјал : ПримарнаЧистота : 14К; Заврши : Полиран; Позлата : Родиум; Должина На Синџирот : 18

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 10 карати, ов

Направете ја вашата сродна душа да се чувствува попосебно со овој бенд од бело злато од 10 карати...

Зачудувачки и стилски, овој прстен од бело злато од 14 карати се одликува со виолетов централен камен од �

Најдобар Квалитет Сертифициран Печат Накит Изразете Ја Вашата Љубов Со Златен Сребрен Дијамантски Нак�

14к БЕЛО И Жолто Злато Двобоен Почетен Прстен За Редење Букви Со Големина 11,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Авте

Стерл Сребрена Рхплт Гравибилно Момче Полиран Преден / Сатенски Заден Диск Шарм, Накит, Приврзоци , Наки�

14к Жолто Злато Полиран И Врежан Исус Срцето Ме Шарм (14,3 мм х 14 мм) СО 10к Жолто Злато Лесен Синџир На Јаже 20

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Please wait...