0
clear
  • 14к Бело Злато Природен Перидот, Црн они И танзанит Камен Прстен Круг Дијамант Акцент, големина 6.5
  • -20%
  • -20%
14к Бело Злато Природен Перидот, Црн они И танзанит Камен Прстен Круг Дијамант Акцент, големина 6.5

14к Бело Злато Природен Перидот, Црн они И танзанит Камен Прстен Круг Дијамант Акцент, големина 6.5

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Заоблени, Тркалезни и Сите Природни Скапоцени Камења со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти. Одлична Изработка и Квалитет. Достапно во големини од 5 до 10 со половина големини. Секвенца На Камења може да бидат сместени на барање. Природно-живописни, супериорни квалитетни скапоцени камења во боја,"висококвалитетни,вистински дијамантски акценти", 14к Цврсто Злато, Изработено Во САД,.

Главните својства

Избор на купувачот

Овие безвременски сини столпчиња сигурно ќе го комплетираат вашиот изглед за секоја пригода...

Стерлинг Сребрена Црна И Бела ЦЗ Пајак Приврзок, Накит, Приврзоци И Шарм, ЦЗ, Материјал : Примарна Чистот�

Уживајте во симплистичката убавина на овој лесен бенд од бело злато од 14 карати Прикажувајќи впечатлив

Кажете ги вашите свадбени завети во суптилен стил со овој елегантен рамен обичен бенд Изработена од 10 к�

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Финиот Накит е форма на изјава; тоа е и продолжување на самиот себе Искусните Златари на галакси Голд ја

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 14 каратно жолто злато, ов�

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во бело злато од 10 карати, ов

Спецификации : Материјал : ПримарнаЧистота : 14К; Заврши : Полиран; Позлата : Родиум; Должина На Синџирот : 18

Стерл Сребрена Рхплт Гравибилно Момче Полиран Преден / Сатенски Заден Диск Шарм, Накит, Приврзоци , Наки�

Please wait...