0
clear
  • Примарно Злато Каратно Жолто Злато Цврста Двојна Врска Шарм Нараквица
  • -20%
  • -20%
Примарно Злато Каратно Жолто Злато Цврста Двојна Врска Шарм Нараквица

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Цврста Двојна Врска Шарм Нараквица

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете софистициран допир во вашиот секојдневен стил со оваа нараквица за шарм со двојна врска. Обликувана од 14 каратно жолто злато, оваа обезбедена нараквица со јастог широка 4,75 мм е достапна во должина од 7 инчи.Метална Тежина : 6,52 Грама Накит Тип : Финебраклет Стил : Двојна Врска Шарм Нараквица : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Златно Злато Карат : 14 Каратметална Боја : Жолти Димензии : 7-инчен х 4,75 мм солиден вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Перу 14 Каратно Жолто Злато, Цврста, Јастог Канџа.

Главните својства

Избор на купувачот

14к Жолто Златен Прстен Со Големина на Прстен 10,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к Изр

14к БЕЛО И Жолто Злато Двобоен Почетен Прстен За Редење Букви Со Големина 11,5 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Авте

Овој импресивен Дизајн На Томазо Овален 7х5мм Создаде Веренички Прстен Од Розов Сафир Пасијанс, изработ�

Запечатете ги вашите завети со овој едноставен и софистициран свадбен бенд Во 10 каратно жолто злато, ов�

Запомнете го вашиот завет за љубов засекогаш со овој безвременски свадбен бенд Изработена од 10 каратно

Зачудувачки и стилски, овој прстен од бело злато од 14 карати се одликува со виолетов централен камен од �

Заоблени, Тркалезни и Сите Природни Скапоцени Камења со Вистински Брилијантни Исечени Дијаманти...

Сарис И Работи 10к Жолто Злато Цветни Шкафче Точка БројСНТ100110ХЛ116 ПРОИЗВОД : 10к Жолто Злато Цветни Шкафче

Спецификации : Материјал : ПримарнаЧистота : 14К; Заврши : Полиран; Позлата : Родиум; Должина На Синџирот : 18

Цврст 14к Бело Златен Универзитет Во Јужна Калифорнија Вклучен Е Приврзок Со Среден Диск (15мм х 22мм) Елег�

Накитот има моќ да биде оваа мала работа што може Да направи Да се чувствувате Уникатно, Ќе ви се допадне

Овој Свршенички Венчален Прстен е идеален подарок за вашата сакана или прославете го вашиот личен стил

Please wait...