0
clear
  • Парови Женски Модни Разгорени Мулти-стилови Природни Долги Вкрстени 3д Фау Визон Коса Лажни Трепки Продолжување На Трепките ЗА Очи 3Д-03
  • -20%
  • -20%
Парови Женски Модни Разгорени Мулти-стилови Природни Долги Вкрстени 3д Фау Визон Коса Лажни Трепки Продолжување На Трепките ЗА Очи 3Д-03

Парови Женски Модни Разгорени Мулти-стилови Природни Долги Вкрстени 3д Фау Визон Коса Лажни Трепки Продолжување На Трепките

DEN 141.28

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристики : 3д Ефект,Бучен Глам ,Меки,Повеќеслојни,Рачно изработени, Обновливи. Должина : околу 11~13мм. Боја : Црна. Точка : SKONHED 5 Пара 6 D Вештачки Визон Коса Лажни Трепки. Материјал : Вештачка Коса Од Визон, која се чувствува мека тесно како коса од визон. Тип : Целосна Лента Трепките. Вклучен пакет : 5 Пара/кутија. Упатство За употреба : . Внимателно отстранете ги трепките од куќиштето. Споредете ги лажните трепки со линиите на очите и исечете ги на соодветна должина и ширина. доколку е потребно Нанесете го лепилото долж коренот на лажните трепки со памучна пупка . Држете ја трепката на коренот на вашите природни трепки со додадете малку притисок врз неа. Сконхед 5 Пара Женска Мода Разгорени Мулти-стилови Природни Долги Вкрстени 3Д Вештачки Визон Коса Лажни Трепки Продолжување На Трепките ЗА Очи 3Д-03.

Главните својства

Избор на купувачот

1.ГОЛЕМИНА НА ПРОИЗВОДОТ : Овој Ранец со Врвка Од Мермерна Текстура има димензии 14х16, 9 инчи, Со Двострана

Божиќен Минијатурен Комплет Украси ЗА Декорација САМ Ова е многу популарен стил на Тикток Погодени од е

Описr r Оваа ставка е збир од 5 парчиња 0,3 мм млазница за пиштол за воздушна четка, која е изработена од твр

Добредојдовте Во Лити ДОО, уживајте во вашиот шопинг.Материјал : Најлонгендер : Тип На Женска Големина : �

13 / 8", Стандардно Сечило За Пила Со ЕСечење, Држач За Заклучување Ѕвезди, Јапонски Заби Со Дворед За Сите �

Водич за капки за очи,, Лесен Ефикасен Пренослив Санитарен Апликатор За Еднократна Употреба, За Сите Воз

ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГО ЦЕЛИОТ ОПИС ПРЕД ДА НАРАЧАТЕ!За повеќе информации за нас ве молиме изберете бој�

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Хороли Од пазарот На Џојбај.Опис Табелата за ра

Изгуби го кабелот, но не се откажувај ! Добијте повеќе и трчајте време со Овој 20Волтен Безжичен 2Брзински

DC Прекинувач Напојување, Моќ Трансформатор 110 / 220v Универзален Регулиран За ВИДЕО НАДЗОР Камера За Безбе

Без разлика дали планирате салон, кафуле, библиотека, соба за одмор или ресторан, оставете Ја Колекцијат

Карактеристики : * сосема нов и квалитетен!*Завртка за проширување на капакот на тоалетот.*Универзален т�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Супер брзо полнење овој ѕиден полнач На Урбанкс со способност за Супер брзо полнење од 25 Вати користи И�

Премиум, функција спакувани голф кошничка торба Од Мекгрегор Голф Функцијата за прерамки поминува со р�

Медафит ракаединствената облека за компресија која има заменливи делови Влошката од пена и ремените мо

Женски Отворени Предни Плетени Џебови Со Долги Ракави Џемпер Кардиган Жени плус Морнарица Кардиган.91" Д

Креативната група за едноставност е посветена на поттикнување и поддршка на вашата креативност со висо

Карактеристики : * сосема нов висок квалитет*Изработен од висококвалитетни материјали, издржлив*Премиу�

Здраво! Добредојдовте во нашата продавницаПатолав! Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!...

Информации за производот : Стил : заден капак : Силиконска Белешка : компатибилен со производи од брендот

Дизајниран да обезбеди перформанси и издржливост при тивок шум на жици во сите сложени и традиционални

Спецификации : Изработен од најлонски материјал со висока густина, отпорен на абење и корозија и издржл

Машки Секси Долна Облека Танга Гаќи Меки Гаќички Карактеристики : 1.100% сосема нов и висок квалитет 2.Став�

Овие домашни алишта се произведени во согласност со сите стандарди за облека и цврсто за безбедно носењ

Please wait...