0
clear
  • Елбурн Градници За Спиење За Жени, Удобност Беспрекорен Безжичен Растеглив Спортски Градник Јога Градници, Со Отстранливи Влошки Женски Тренинг Блузи Пакет
  • -20%
  • -20%
Елбурн Градници За Спиење За Жени, Удобност Беспрекорен Безжичен Растеглив Спортски Градник Јога Градници, Со Отстранливи Влошки Женски Тренинг Блузи Пакет

Елбурн Градници За Спиење За Жени, Удобност Беспрекорен Безжичен Растеглив Спортски Градник Јога Градници, Со Отстранливи Влошки

DEN 335.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Врвни Карактеристики На Спортскиот Градник за Трчање. Мека со беспрекорни внатрешни работи што ја намалува повторувачката повреда на триење. Овој фитнес градник за Вежбање може да се користи под облека за поддршка или како надворешна облека за трки или тренинзи. Земете обука со низок удар со добра поддршка и останете ладни со мрежести влошки на рамената и грбот. Лесна, конструкцијата ја подобрува мобилноста и ја одржува формата. Отстранливи чаши за дополнително покривање. Препорачано Миење Раце. Големина Шема. С Одговара 30А 30Б 32А 32Б. М Одговара 30С 30Д 32С 34А. Л Одговара 32Д 34Б 34С 36А 36Б. ХЛ Одговара 34Д 36С 36Д 38А 38Б. ХХЛ Одговара 38С 38С 40С 40Б 40С. 3ХЛ Одговара 38ДД 40Д 42А 42Б 42С. 4ХЛ Одговара 40ДД 42Д 44б 44С 44Д. 5ХЛ ОДГОВАРА 42ДД 46С 46Д 48Б 48С. . Градникот е изработен од висококвалитетна ткаенина, тој е многу еластичен, удобен и дише. Идеален за јога, тренинг, трчање, спорт, фитнес или одмор дома или секојдневна употреба. Одлично оди со вашите омилени јога панталони, хулахопки, модни шорцеви, спортски панталони и секси панталони, ладна водена бања. Одличен подарок за вашата девојка, family.It добар избор. Ако имате какви било прашања во врска со овој производ, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти, ние ќе бидеме трпеливи да ви одговориме.

Главните својства

Избор на купувачот

80"XXL121642118cm / 46 Прилика : секојдневно секојдневно, работа,патување,одмор,спорт,активност во затворени прос

Вклучува (1) N600011 Блејд Болт Ново, Масовно Спакувано Вистински Оем Девалт Замена Дел Консултирајте се со �

[Големина на производот] : клипови на панелот На предната задна врата, дијаметар на горната глава : 2,2 см /

Карактеристика : Декорирање на работната површина : Облечете ја вашата празнична трпеза со овие слатки

Гроздобер Во Боја мравка н Скакулецот е совршен додаток на вашето дрво или како декорација на прозорецо

Привлечноста продолжува со Печатење Со Златни Лисја што додава допир на елеганција, додека Рачното Вти�

Сите Големини Се Вклопуваат : нашиот случај е погоден за сите големини на паметни часовници, вклучувајќ�

Карактеристики како што се анодизираната завршница со шут, која одбива корозија, ласерски гравиран гра�

Карактеристики одлични за внатре или надвор овие Алуминиумски отпечатоци ќе додадат посебен шмек во ва

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава шенженши гуангкуан маои јуксиан гонги од Пазар�

За Производот : ставете свој спин на овој класичен југозападен додаток со една од нашите уникатни боло в

Зголемено Растојание Од Подлогата Премиум М1 Претходно Натоварени Потпори и Амортизери најдобри во пер

Please wait...