0
clear
  • Капрезе Женска Маица Со Кратки Ракави Мода Леопард Печатена Блуза Работа Маица Маскирни Врвови За Печатење
  • -20%
  • -20%
Капрезе Женска Маица Со Кратки Ракави Мода Леопард Печатена Блуза Работа Маица Маскирни Врвови За Печатење

Капрезе Женска Маица Со Кратки Ракави Мода Леопард Печатена Блуза Работа Маица Маскирни Врвови За Печатење

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Жени Леопард Печатење Маици, Жени Краток Ракав Маица Маица, Жени Печатени Блузи, Жени V Вратот Блуза, Жени Лабава Одговара Tees Pattern Тип : Маскирна/Леопард Печатење Боја : Зелена, Сива, Розова, Леопард, Армија Green Size : S-3 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : Памук, Полиестернеклин : V Должина на вратот : Кратки Ракави Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работа. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. Совршено За Усогласување Со Фармерки, Тексас Шорцеви, Секојдневни Панталони Како Што Сакате. Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Табелата Со Големини. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Во Втората Детална Слика При Купување, Бидејќи Азиските Големини Се Различни Од Европските И Американските Големини.Карактеристики : 1. Ткаенина : памук, Лесен, Пријателски За Кожата и Удобен за Носење.

Главните својства

Избор на купувачот

40" Рамо : 43см / 16.53"големина : ххххл сад : 18 велика Британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 119см / 46.85" рамо : 52см / 20.83" Рамо : 41�

Дебелина : Стандард 1.Прави да изгледате толку убаво,секојдневно, модно и поинаку 2 за на отворено, вокаци

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 2 ЕУ

Големина : S Биста : 192cm / 75.59" Должина : 69cm / 27.17" Големина : M Биста : 200cm / 78.74" Должина : 70cm / 27.56" Големина : L Бист�

Женска Чипка Краток Ракав Кошула V Вратот Маица Облечен Секојдневен Блузи Раглан Краток Ракав Чипка Кра

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 96см / 37,80" Рамо : 38,5 см / 15,16" Должина : 72см / 28,35" Ракав : 24см

Женско Копче Надолу Мода Повик Гроздобер Печати Краток Ракав Кошули Блуза Ве молиме, Не Само Упатете Го

за жени врвови за туника со кратки ракави за жени врвови за туника со кратки ракави за жени за носење со �

Големина : S Биста : 100cm / 39.37" ракав : 59cm / 23.23" Должина : 80cm / 31.50" Големина : M Биста : 105cm / 41.34" Ракав : 60cm / 23.62" Дол�

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам (Целото мерење во см и ве молиме за�

6.64 мл. / yd2 / 225 gsm, 100% полиестерска заштита плус дрес; отстранување На Влага и антимикробни перформанси; Не�

27" Должина : 60см / 23,62" големина : xl биста : 78см / 30,70" ракав : 21,5 см / 8,46" Должина : 61,5 См / 24,21" исклучено Рамо едн�

Дубљу Женски VВратот 3 / 4 Ракав Топфил СУПЕР Комфидубљу Женскиот Врв е изработен со висококвалитетна тка

Опис Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Редовна...

Женска Мода Удобен Секојдневен Круг Вратот Краток Ракав Печатење Врвот Блуза Карактеристики : Многу уд�

88 "Ракав : 22см / 8.Женски Модни Копчиња Со Кратки Ракави Велигденски Велигденски Велигденски Еднобојни Ла

Жена Против Вратот Три Четвртини 3 4 Ракав Кошула и Блуза Дозвола Карактеристики : обични врвови, три чет�

Должина на ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Тинстил : Слободно В

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, Летни �

ПоводЕдноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Летни Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празничн�

Овој женски отворен преден кардиган без ракави е совршено парче за додавање стилски слој на секоја обле

Кошули За Жени Летни Секојдневни Памучни Ленени Маици Со Кратки Ракави Лабаво Вклопување Копче Надолу �

НатпреварСпарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакат

ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Лини

Please wait...