0
clear
  • Уникатни Поволни Цени Женски Цветни Возбуда Екипажот Вратот Гроздобер Мини Чипка Фустан
  • -20%
  • -20%
Уникатни Поволни Цени Женски Цветни Возбуда Екипажот Вратот Гроздобер Мини Чипка Фустан

Уникатни Поволни Цени Женски Цветни Возбуда Екипажот Вратот Гроздобер Мини Чипка Фустан

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изработено со прекрасен преклоп од чипка, ова парче има класична силуета на смена и се прицврстува со копче одзади. Работете нежни текстури од тантела за специјални прилики со фустанот, завршени со проегирни ракави за нараквици и меки облоги од раковини. Комплетирајте го изгледот со сандали со потпетици и елегантна спојка. Повод : Бизнис, Свадба Гостин, Датира, итн. Ве молиме проверете ги вашите мерења за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Големина на Телото на Моделот : Висина : 5'10", Градите : 33 инчи, Половината : 24 инчи, Колкот : 34 5/8 инчи, Должина На Рамото : 15 3/8 инчи, Тежина : 122 фунти, моделот носи Х-Мал.Табела со големини (во инчи)ГолеминаОбем На Градите-Половината- - Ширина На Рамената - - - - - Вкупни Должини-35 3/8-34 5/813 4/8-33 5/8-37 3/8-36 5/81434 2/8М39 3/8-38 5/814 4/834 7/8Л-42 4/8-41 6/815 1/835 3/8 XL-45 5/844 7/815 7/8-36 Повеќе Стилови, Повеќе Избори, КЛИКНЕТЕ ОВДЕ. Уникатни Поволни Цени Женски Цветни Возбуда Екипажот Вратот Гроздобер Мини Чипка Фустан 60% Памук 40% Најлон. Увезени. Набразден Врат На Екипажот. Нараквица Ракав. Еластични Манжетни. Клучалка Назад. Затворање Со Едно Копче Назад. Машинско перење ладно со слични бои во торба за перење.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38,58" Должина : 85см / 33,46"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БР

Бохо Флорални В Резервоар За вратот Без Ракави Темно Сива Плус Големина Фустани 0 XL (12) Ограничени Количи

35 "Должина : 34cm / 13 Сезона : All Gender : Women Occasion : Casual Material : Полиестерска Дебелина : Стандардно што добивате : ре�

И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува ГОЛЕМИНА и ГРИЖА : пред нарачката, ве мо

Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека...

) Околу Големината : 1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи Совршено завиткајте го телото, Носете со обетки, извонредн�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : ТАГОЛД Женски Летни Лабави Секојдне

Покажете Го Вашиот Шик И Моден Стил ●Додаток : Одлично со сандали со прерамки и очила за сонце за да напр

Ние веруваме дека сте моќни Деагија лесен летен фустан за жени, мек и растеглив материјал го прави лесен

09"Големина : xlголемина : 10uk големина : 14eu Големина : 38биста : 106см / 41.06"Size : Големина НА СУС : 4uk Големина : 8eu Г�

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Африкански Фустани За Печатење За Жени Апликација Базин Рише Обвиткани Долги Фустани Партиски Вестидо�

***** Нова Табела Со Големини **** * Големина : 2xГолеми САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 120cm / 47.24 "Ракав :

Смешни Детска Кошула Мајки Ден Подарок Трендовски Дете Кошула Дете Маица Смешни Младинска Кошула Смешн

Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да

Qolati женски формални фустани 2023 Секси секси ракави од ракави, шупнат пакет колк долг макси фустан Елеган�

Ве молиме, kindубезно забележав дека оваа ставка ја продаваат продавачи на трети страни од Marketојбуј Марке

Фустан Со череп Со долги Ракави 1950ти Чипка Панел Рокабили Фустан Женски Клуб За Забави Фустан Крст Крст

39"XL124216104cm / 40.61"M8381296cm / 37.Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашето купување,слободно контактир

Дизајн со едно рамо : Се Одликува Со едно рамо, Уникатни ремени со едно рамо и коси деколте додаваат допи�

Женски Фустан За Лизгање, Фустан Од Тул Без Ракави Летен Мини аЛинија Фустан за Забава Неопходен фустан

69"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 102cm / 40.06"големина : xxxxl сад : 16 велика британија : 20 еу

Здраво, Драг Клиент, (ლ ╹ ◡ ╹ ლ) Добредојдовте Во Продавницата ☛к Нархбрг☚! Ви посакувам пријатно шоп�

Please wait...