0
clear
  • Женски Врвови Обични Женски Летни Вратоврски-Боја Краток Ракав Екипажот - Вратот Маица Обичните Маици Блузи Жени Блузи И Блузи
  • -20%
  • -20%
Женски Врвови Обични Женски Летни Вратоврски-Боја Краток Ракав Екипажот - Вратот Маица Обичните Маици Блузи Жени Блузи И Блузи

Женски Врвови Обични Женски Летни Вратоврски-Боја Краток Ракав Екипажот - Вратот Маица Обичните Маици Блузи Жени Блузи И Блузи

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

12 "Ракав : 28cm/11.02 " Должина : 81cm/31. ●Совршен Подарок●блузата за летна кошула е еден од оние ретки безвременски производи што секогаш се цени како подарок, поради што го прави совршен подарок За Божиќ, Роденден или ден на Мајката за вашата мајка, сопруга, ќерка или пријателка. Додадете во вашата листа на желби, ние ќе ажурираме нова боја секоја недела. ①Совпаѓање● Совршен За секојдневен живот, Семеен Собир, Забава, Плажа, Одмор, Канцеларија итн.06 " Должина : 72см/28. ● Соодветна Пригода / Секојдневен / Забава/Шопинг/Работа / Надвор/Дома/Свадба/Училиште/Одмор Стил. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. Големина : XXXXL САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 134cm/52. Погоден за пролет, лето ,umn и зима. Материјал : 95%полиестер/5%спандекс, супер меки и истегнувачки кошули за ладење за жени.27" Должина : 70см/27.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме дозволете 13см се разликува поради рачно мерење, благодарам Боите може да бидат малку различни

Проверете ја табелата со големина пред нарачката Ако не сте сигурни дека големината, испратете ни порак

Нашите се добро и внимание на деталите за да се осигурате дека имате совршено удобност и стил ! 44 биста : 1

Нега на облека : миење раце / миење машини со ниска температура, не избелувајте, избегнувајте изложувањ�

Кардиган со долги Ракави За Жени Обични Кардигани Три Четвртини Ракави Отворени Предни Лесни Точки Кар�

Долги Ракави Кошули За Жени Копче Надолу VВратот Цветни Графички Контраст Боја Новина Fall Блузи Функција

Елаинили Модни Врвови Чиста Боја Половина Патент Исечен Дуксер Обичен Пуловер Врвна Облека За Ревер Бл�

Candенски кардиганс секојдневна јакна Дневна облека V вратот Цврста боја Удобно дизајнер на надворешна о�

ИЗЈАВА : целата наша облека Е наменета За Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалната голе

69" Бицепс : 35см / 13 Големина : XXXXL Биста : 152cm / 59 Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста :

Денот на женската независност со кратки ракави со кратки врвови со кратки ракави на екипажот на екипажо

Пол : Жени Сезона : Цела Сезона Повод : Мода / Должина На Облека : Редовна Стил На Градник : Необложен...

Deepените длабоки Vвратот секси врвна кошула завиткана леопард печатена мода обичен врвен кошула долга р�

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски г

Please wait...