0
clear
  • иопко Женски Врвови Врвови Со Долги Ракави Жени Обични Решетки За Печатење Со Светки Со Долги Ракави Ладно Рамо Лабави Сплетки Блуза Блузи Мода Елегантни Врвни Есе
  • -20%
  • -20%
иопко Женски Врвови Врвови Со Долги Ракави Жени Обични Решетки За Печатење Со Светки Со Долги Ракави Ладно Рамо Лабави Сплетки Блуза Блузи Мода Елегантни Врвни Есе

иопко Женски Врвови Врвови Со Долги Ракави Жени Обични Решетки За Печатење Со Светки Со Долги Ракави Ладно Рамо Лабави Сплетки

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лабава Секојдневен Стил,Страна Сплит Долг Дуксер. Доволно долго за да го покриете дното,Туниките За Пуловер Се Совршени за Спарување со Вашите Омилени Фармерки или Хеланки.Ве молиме дозволете мерење од 1 инч/2см.41 " Должина : 67cm/26. лесна мека ткаенина за удобна женствена, лесна за носење, без брчки изработена е од висококвалитетни материјали,доволно издржлива за секојдневно носење, погодна за вежбање, фитнес, трчање, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Материјал : изработен е од мек полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за секојдневно носење.23 "Должина : 64см/25.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : S Биста : 96cm / 37.80" Должина : 67cm / 26.38"Големина : M Биста : 101cm / 39.76" Должина : 68cm / 26.77"Големина : L Биста :

Полиестер, Многу удобен, лесен и мек.Повод : овие женски врвови со долги ракави се погодни за дома, одмор,

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 16,93" Ракав : 20см / 7,87" Должина : 69см / 27,17"Големина : М Биста : 102см / 40,16"

Size : L: 8UK : 12EU : 38Bust : 104cm / 40 Облечете Се За Себе : Се Прашувате како да ги изберете вградените врвови од туник

Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода Тоа ќе биде совршен подарок за вашата д

Опис : 1 Удобна ткаенина, мека, лесна и дишење.2 Лабава и обична, цврста боја, маица со долги ракави на врат�

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Летни Есенски Кардигани На �

●Прилики}Машката Маица е одличен избор за работа, одмор, состанок, забава и секојдневно носење.90" Големи

28" Женско Лето Цврсто Тркалезно Копче За Вратот Наборен Краток Ракав Tops Features : 1.71"Големина : XXXXL Големина..

Од канцеларијата до денес, оваа блуза со копче од девет Обезбедување е идеален избор Изработена во свил�

кршење лоша кошула о местата каде што ќе одите кошула софтбол мама кошула куче кошула за мали кучиња црн

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Го Сакам Дизајнот.94" Рамо : 48cm

Елаинили Модни Врвови Чиста Боја Половина Патент Исечен Дуксер Обичен Пуловер Врвна Облека За Ревер Бл�

Опис : Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционалн�

Дизајн : овој летен резервоар е неправилен полите, со еднобојно тело и чипка зашиени за шик допир...

Погледнете ја табелата со големина во сликите на производот пред да нарачате за да бидете сигурни дека �

Погодна пригода : Обични есенски зимски модни основни врвови идеални за секојдневниот живот, домот, раб�

Please wait...