0
clear
  • Останете Шик Во Секоја Клима ХИМИВЕЈ Трендовски Женски Блузи Кошули За Жени Врвови Со Кратки Ракави Облечени Летни Секојдневни Печатени Блузи Со Неправилни Рабов?
  • -20%
  • -20%
Останете Шик Во Секоја Клима ХИМИВЕЈ Трендовски Женски Блузи Кошули За Жени Врвови Со Кратки Ракави Облечени Летни Секојдневни Печатени Блузи Со Неправилни Рабов?

Останете Шик Во Секоја Клима ХИМИВЕЈ Трендовски Женски Блузи Кошули За Жени Врвови Со Кратки Ракави Облечени Летни Секојдневни

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Надградете ја вашата гардероба со нашата колекција женски врвови со трендовски и уникатен пресврт. Со нивната неправилна линија на полите, овие врвови додаваат допир на современ стил на секоја облека. Без разлика дали одите на обичен ден со пријателите или присуствувате на специјален настан, овие врвови се совршени за давање модна изјава. Направени од удобни ткаенини, тие нудат ласкаво вклопување и се дизајнирани да ве одржуваат удобно во текот на денот. Измешајте ги и усогласете ги со вашите омилени задници за да создадете разноврсен и стилски изглед. Останете пред модната крива со нашите женски врвови со неправилна линија на полите. Купувајте сега и подигнете ја вашата стилска игра! Неправилна Линија На Полите : Прифатете го најновиот моден тренд со нашите женски врвови со стилска неправилна линија на полите. Модерен Дизајн : Овие врвови се дизајнирани да додадат допир на уникатност во вашата гардероба со нивните асиметрични и привлечни полите. Разновиден Стил : Совршен за секоја пригода, овие врвови можат да бидат облечени нагоре или надолу за секојдневни излегувања или специјални настани. Удобно Вклопување : Изработени од висококвалитетни ткаенини, нашите врвови нудат удобно и ласкаво вклопување што ќе ви се допадне. Лесно За Совпаѓање : Спарете ги овие врвови со вашите омилени фармерки, здолништа или хеланки за модерен и без напор изглед.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : С Биста : 96см / 37,80" Рамо : 43см / 16,93" Ракав : 20см / 7,87" Должина : 69см / 27,17"Големина : М Биста : 102см / 40,16"

мека, удобна, дише, ви дава пријатно искуство за контакт Големина Овој краток ракавкардиганите одговара

Стил : Секојдневен,Моден Сезона : Aut / Пролет / Зима / Лето Користи полиестер ✿Функција : екипажотвратот вр

Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционална Должина На Ракавот

Сè е за деталите со оваа блуза од Pioneer Woman Изработена од прекрасна печатна кадифена ткаенина, оваа повлек

Женска Маичка Со Долги Ракави Женски Печатење Знаме О Врвови На Вратот Маица Со Краток Ракав Со Тркалез�

Рачно мерење може да излезе 1~3см Разлика Големина Детали (1"=2.43 "Ракав : 56см / 22.01 "Должина : 59см / 23.44" Половин

Добредојдовте Во Јеселк!➤➤➤ЗАБЕЛЕШКА : Погледнете за "Yyeselk" бренд за облека и купување на тоа, "Продаваа

Женски Лабави Обични Три четвртини Ракави Vвратот Чипка Цветни Печати Маица Врвот Материјал : 90% Полиест

Пол : Жени Повод : Повик Материјал : Полиестер Пакетот вклучува : 1 Компјутер Жени Врвот...

Женско Модно Печатење Лабава Маица со средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикаракте�

Ладно железо ако е потребно Семеен собир; одмор; шопинг; датира; Забава; плажа; канцеларија; улица; итн.50''3

Дополнителни Спецификации : Бои На Палтото : Големина На Бел Мантил : Лсезона : Aut / Пролет / Зима Пол : Жени,

Добредојдовте Во Scyoekwg.Ви посакувам среќен шопинг!Појавување : Обични врвови за женски модни удобни кошу

Долги Ракави Кошули За Жени Копче Надолу VВратот Цветни Графички Контраст Боја Новина Fall Блузи Функција

Овој Моден Краток Ракав ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Ле

Оваа блуза со кратки ракави е ново преземање на испрекината печатење со дизајн инспириран од апстрактн�

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела �

●"УДОБНА ТКАЕНИНА : " Овие Женски Летни Врвови Се Изработени Од 95% Полиестер, 5% Спандекс наредени dry.Погод

②сите димензии се рачна мерка, ќе има околу 13 инчи грешки што се нормални ——————————————————�

Дизајнот на бојата може лесно да се совпадне со секоја облека Одговара : Одговара на големината...

Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја случајна пригода Тоа ќе биде совршен подарок за вашата д

Модни женски врвови Ве молиме контактирајте не кога ќе се чувствувате слободни ако имате какви било пра

Моден дизајн со Лабав И Долг Ракав,Тенок ви покажува посебно ,ви овозможува повеќе да се релаксирате и у�

Погоден За Пролет, Fall, Зима И Летна Ноќ : XLarge : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm / 42.77" Долг Ракав / Плетени / Широки Манжет

28" Женско Лето Цврсто Тркалезно Копче За Вратот Наборен Краток Ракав Tops Features : 1.71"Големина : XXXXL Големина :

Please wait...