0
clear
  • Кршење Жени Арета Обичен Жилет
  • -20%
  • -20%
Кршење Жени Арета Обичен Жилет

Кршење Жени Арета Обичен Жилет

DEN 255.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно обложена со шевови со меурчиња облога за контраст и предна бура со патент флафем прилагодувачи2 џебови со патент со низок профилделна хауба со прицврстување на обетка : 100% Полиамид, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, Постава : 100% Полиестер, Полнење : 100% Полиестертреспас Женска Големина На Градите (приближно) : XS/4 - 32in/81cm, S/6 - 34ин/86см, м/8 - 36ин/91,4 см, л/10 - 38ин/96,5 см, хл/12 - 40ин/101,5 см, ххл/14 - 42ин/106,5 См, 3хл/16 - 54,7 Инчи/139см, 4хл/18 - 58,6 инчи/149см, 5хл/20 - 62,5 во.159см, ИЗЛЕЗ4390. 100% Полиамид. Кршење Жени/Дами Арета Секојдневен Жилет. Елек. Палто. Потопло тело. Јакна. Жени. Женски. Јаглерод.

Главните својства

Избор на купувачот

Содржина на пакетот : Должина На Ракавот : 3 / 4 Ракав Тип На Ракав : Редовно Деколте : Тркалезен Материјал З

Женско Модно Печатење Лабава Маица со средна должина 3 / 4 Ракави Блуза Кружен Врат Обични Врвовикаракте�

Опис : Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционалн�

Дами Блузи Облечени Модни Обвивки Графички Маици Жени Работат Врвови Женски Графички Т Со Долги Ракави

Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Облека : Конвенционална Должина На Ракавот

Тип на шема : цврст Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 13см Различни поставки на екранот овоз�

жена блузи туника блузи за жени плус големина блузи за жени дозвола 5 5 жени плус големина облека жените �

69" Бицепс : 35см / 13 Големина : XXXXL Биста : 152cm / 59 Табелата Со Големини е како што следува : Големина : С Биста :

Женска Мода Секојдневен Печатење Удобно Копче Краток Ракав Маица Блузи Карактеристики : 1.Модни женски �

Женска Маичка Со Долги Ракави Женски Печатење Знаме О Врвови На Вратот Маица Со Краток Ракав Со Тркалез�

Оваа блуза со кратки ракави е ново преземање на испрекината печатење со дизајн инспириран од апстрактн�

28" Женско Лето Цврсто Тркалезно Копче За Вратот Наборен Краток Ракав Tops Features : 1.71"Големина : XXXXL Големина..

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини во слики или опис.Сезона : Летни Есенски Кардигани На �

ГРЕШКА : #ВРЕДНОСТ! ●Ткаенина●Ткаенината Е Мека И Удобна Се Чувствува Кул Во Лето и Нема да Се Чувствува

Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm / 43 Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга,

Натпревар : Овие Маици со Долги Ракави за Жени киплики Се Одлични со Шорцеви / Фармерки / Спортски Пантал�

Пол : Жени, Девојки,Дами, Женски Стил На Вратот : Тркалезен Врат,Врат На Екипажот,Врат На Топка...

ГОЛЕМИНА ШЕМА : Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см / 38.58" Ракав : 55см / 21.65 "Должина : 68см

Please wait...