0
clear
  • Бептер Жени Велигденски Врвови Есенски Кошули Женски Велигденски Зајаче Маица За Печатење Лабава Екипа Вратот Краток Ракав Врвот
  • -20%
  • -20%
Бептер Жени Велигденски Врвови Есенски Кошули Женски Велигденски Зајаче Маица За Печатење Лабава Екипа Вратот Краток Ракав Врвот

Бептер Жени Велигденски Врвови Есенски Кошули Женски Велигденски Зајаче Маица За Печатење Лабава Екипа Вратот Краток Ракав Врвот

DEN 244.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110cm/43. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга, Девојка, Сестра, Тетка, Соученик, баба или жени што ги сакате.11 " Ракав : 18см/7. Не гледам. Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 98см/38. Бептер Жени Велигденски Врвови Есенски Кошули Жени Велигденско Зајаче Маица За Печатење Лабава Екипа Вратот Краток Ракав Карактеристики : Материјал : Женските Врвови се изработени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 102см/40.48" Должина : 68cm/26.31 "Рамо : 50cm/19.69 " Ракав : 20cm/7. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Материјал : Женските Врвови се направени со висококвалитетен материјал, кои се флексибилни и дишат.

Главните својства

Избор на купувачот

Содржина на пакетот : Должина На Ракавот : 3 / 4 Ракав Тип На Ракав : Редовно Деколте : Тркалезен Материјал З

жена блузи туника блузи за жени плус големина блузи за жени дозвола 5 5 жени плус големина облека жените �

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : LWZWM (ω ω ω) Жените Заштеди Дозвола Се �

Оваа мека маичка со кратки ракави со долга должина е совршено задолжително за пролетните и летните сезо

Пол : Жени, Девојки,Дами, Женски Стил На Вратот : Тркалезен Врат,Врат На Екипажот,Врат На Топка Должина на

Сите наши алишта се дизајнирани За азиски фигури, што значи дека ќе бидат помали од нормалните американ�

Погоден За Пролет, Fall, Зима И Летна Ноќ : XLarge : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 108cm / 42.77" Долг Ракав / Плетени / Широки Манжет

Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Материјал : Полиестеркол : К

Женски летни обични кратки ракави на екипажот на вратот на вратот, печатени врвни маици, обични кошули, �

Стил : Секојдневен,Моден : Голем САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 104см / 40 Материјал : Полиестер Пово

Летни врвови Кошули На Пригода : Летна плажа, запознавање, свадба, одмор, коктел, секојдневно носење елег

Дизајнот на бојата може лесно да се совпадне со секоја облека Одговара : Одговара на големината...

It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење Ве молиме љубезно дозволете

Womenените модни кошули за секојдневно печатење со кратки ракави лабави врвови на Туника Блусфеат : 1...

Добредојдовте на Scyoekwg.wish Среќен шопинг! Совпаѓање : Обичните врвови за женски модни удобни есенски кошу�

Рачно мерење може да излезе 1~3см Разлика Големина Детали (1"=2.43 "Ракав : 56см / 22.01 "Должина : 59см / 23.44" Половин

Тип на шема : цврст Поради рачно мерење, дозволете мала разлика од 13см Различни поставки на екранот овоз�

Лесно обложена со шевови со меурчиња облога за контраст и предна бура со патент флафем прилагодувачи2 џ�

Please wait...