0
clear
  • Мерквадд Женски Боемски Квадратен Врат Цветен Принт Возбуда Гроздобер Лелеав Одмор На Плажа Долг Миди Бохо Фустан
  • -20%
  • -20%
Мерквадд Женски Боемски Квадратен Врат Цветен Принт Возбуда Гроздобер Лелеав Одмор На Плажа Долг Миди Бохо Фустан

Мерквадд Женски Боемски Квадратен Врат Цветен Принт Возбуда Гроздобер Лелеав Одмор На Плажа Долг Миди Бохо Фустан

DEN 574.08

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женски Летен Боемски Квадратен Врат Цветен Принт Возбуда Гроздобер Лелеав Одмор На Плажа Долг Миди Бохо Фустан. Големина(см) : ttttt TT Tdress Должина : t114t Bust : t64-90 Tsleve Должина : t32. Должина на мТдрес : т116тбуст : т70-96Должина на ракавот : т33. L Tdress Должина : t118t Bust : t78-104 Tsleve Должина : t34. XL Tdress Должина : t121t Bust : t84-108 Tsleve Должина : t35. Големина (инч) : tttttt T. S Tdress Должина : t44. 88 t Bust : t25. 2-35. 43 Tsleve Должина : t12. 60 . Должина на мТдрес : т45, 67 тбуст : т27, 56-37, 8Должина на ракавот : т12, 99 . L Tdress Должина : t46. 46 t Bust : t30. 71-40. 94 Tsleve Должина : t13. 39 . XL Tdress Должина : t47. 64 t Bust : t33. 07-42. 52 Tsleve Должина : t13. 78 . Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Спецификации : . Материјал : Полиестер . Стил Опција : 6. Шема : Цветни . Ракав : Краток Ракав. Пол : Жени. Стил : Дневен / Фестивал. Содржина На Пакетот : . 1 * Женски Фустан Карактеристики : Вграден фустан со висок струк, плисирани гради со истегнување, цветен дизајн, квадратно деколте, фустан со кратки ракави. Повод : Погоден За плажа, секојдневна облека, излегување, шопинг, запознавање, коктел забава, прошетка, забава, уметничка фотосесија или секоја пригода. Големина : постојат четири големини за ваш избор : S/M/L/XL. вистинското здолниште прави да изгледате елегантно, не пропуштајте го овој прекрасен фустан. Материјал : Фустан изработен од полиестер. Лесен вграден еластичен фустан. Ткаенината е мека, удобна, дише и лесна. Содржина на пакетот : 1 * женски фустан. Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте ја нашата пријателска услуга за клиенти.

Главните својства

Избор на купувачот

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Жените Секојдневен Летен Фустан V Вратот Почвата Боја Три Четвртина Ракав Крпеница Плажа Фустан Sundr...

Само Пребарувајте " Оливен", или ќе добиете повеќе за намалете го тоа што го бараме е да ви обезбедиме нај

44" половината : 80см / 31.Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но

02" Должина : 53.52 "Ракав : 24 избор за дополнување на вашата гардероба! Премиум Услуга : 30ДНЕВНА Заштита На Ку

09" Половината : 100см / 39 Можете Да Спарите Со Очила За Сонце, Сламени Капи, Нараквици И Високи Потпетици За

22" Половината : 76cm / 29 Прилика : Овој Фустан Е Избор За Вашето Секојдневно Носење, Активности На Отворено, �

Womenенски стил на облекување : Обичен фустан, лабав фит фустан, фустан од маица, фустан за замав, фустан од

35" половината : 110см / 43.Што добивате : 1xwomenени Должина На Облекување : Редовна нега На Облека : миење раце /

Сезона : Пролет, Зима Пол : Жени Стил : Дневен, Секојдневен, Фестивал Материјал : Полиестер Тип На Шема : Пе�

88"Shoulder : 49cm / 19.Удобно и опуштено, така што ќе носите поудобно5.Одлично за Плажа, Забава, забава, сигурен су�

21"Size : XXLBust : 101cm / 39.24"Size : LBust : 87cm / 34 Опис сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Об

Ќе се чувствувате без напор шик во текот на денот Течените ткаенини и опуштените силуети создаваат опуш

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Совршен Летен Подарок! НА Продажба ХИМИВЕЈ Макси Евтин Миди Свадбен Гостин Плус Големина Жени 2023 Лето Л�

Сезона : Есенски Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Памучна Шема : Цврсти Бои Должина На Ра�

Please wait...