0
clear
  • Љубов Гитара Волк: Многу
  • -20%
  • -20%
Љубов Гитара Волк: Многу

Љубов Гитара Волк: Многу

DEN 197.44

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гитара Волк Почит Албум; Јапонските рок богови се зборува, тоа е година На Волкот, Гитара Волк што е. Собрани високо на планински врв во пештера со лилјаци, група весели музичари се собраа да им оддадат почит на мајсторите на хаосот, боговите на громот, кралевите на црниот кожен рокенрол, Гитарски Волк. Оддавајќи почит на Овие Јапонски панк-рок пичове се Џим Орурк, Џон Спенсер Блуз Експлозија, Молња, Џ. Маскис и Маглата Ффи Амијуми, Пеколниот Одред, Тремските Духови, Искуството На Като Салса, Дивите срца, Авторамите и Бурмутот. Првично објавен кон Крајот на 2004 година во Јапонија. Сакам Гитара Волк : Многу (ЦД) (Диги-Пак).

Главните својства

Избор на купувачот

Верзија за затемнување 2022 ослободување Вклучува фотокнига + преклопен постер + фотокард + обележувач + н�

Грант ГринУлица На Соништата (ЦД НОВО)Етикета : Bluen Format : Датум На Издавање : 24 Февруари 2009 No На Дискови : 1е�

Џон Денвер Х2 (Повторно Дома / Карпеста Планина Висока) [ЦД] 88697221032 Музика Џон ДенверХ2 (Повторно Дома / Рок

2014 издание, софомор албум Од Поппејачот / текстописец На СПИСАНИЈА ИЛИ РОМАНИ, Anи Грамер го зајакнува св�

2," тур де форс за бендот проверете ја рокцврстата игра на Еџ и Лоџ на "Дали Сте Слушнале" и За Пиндер, чии

DEN 290.56

Ана Мете Иверсен пишува за нејзиното ново издание со Големиот Бенд Норботен : "ми беше големо задоволств

Две големи композиции претставуваат еден Од најавантуристичките албуми На Терје Рипдалс...

Сем Макиа 16 Хитови На ХАВАИ (ЦД НОВО)Етикета : Делуксформат : Датум На Издавање : 01 Јануари 1988не...

Притисни Притисни е инструментален албум од 1971 година на џез флејтистот Херби Ман и го прикажува рок ги�

0074644024425 ПредСопственост : Добра состојба ЦД Моно Иако е надминат од ремастерираниот, поопширно истражув

Велика британија две цд колекција содржи четири постхумни албуми од земјата музика легенда датира од 197

2020 ослободување идејата беше да сум роден Во Бразил, дали вака звучеше мојата музика?Цитат; saidефан рече �

Моето Музичко Патување Аплаузот откако мојата втора песна ми звучеше громогласно и бев закачен! Се враќ

Џеф тејлор пораснал Во Батавија, Њујорк и почнал да свири хармоника и тастатури во неговиот бенд Татков�

Колекција ВО ВЕЛИКА британија која ги истакнува Спинерите (Или Спинерите Во Детроит, како што се познат�

2019 ослободување Брантли Гилберт направи огромен вид на земја која ги консолидира аутсајдерите, оддалеч

Најдобар Балди албум повеќето фанови никогаш не слушнале Благодарение на тоа што беше на инди етикета в

Сосема новиот кантри албум на кери Андервуд, Тексас И Кристали, ќе биде објавен на 10 јуни 2022 година...

на тие песни Ја следам мојата прва блескава концепција за дехуманизирачкиот карактер на slството Бендот

Сертифицирана тројна платина ОД РИАА Насекаде, четвртиот албум На Тим Мекгро, го наоѓа вокалистот во ма�

Please wait...