0
clear
  • Тојела Личност Лажат Дизајн Девојка Инде Прст Прстен Симпатична Бонбони Боја Црна прилагодливи отворање
  • -20%
  • -20%
Тојела Личност Лажат Дизајн Девојка Инде Прст Прстен Симпатична Бонбони Боја Црна прилагодливи отворање

Тојела Личност Лажат Дизајн Девојка Инде Прст Прстен Симпатична Бонбони Боја Црна прилагодливи отворање

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Информации за производот : Тип : Прстени, Прстениматеријал : процес На Третман На Бакар : масло што капе : Женски инкрустиран материјал : не инкрустирана боја : бела, жолта, црвена, виолетова, сина, црна, портокалова, розова, светло зелена, тиркизна зеленикава информација : Прилагодливо отворањепопуларни елементи : пакет за очи : бакарен прстен x1 Тојела Личност Лажат Дизајн Девојка Показалец Прстен Симпатична бонбони Боја Црна Прилагодливи Отворање.

Главните својства

Избор на купувачот

Пол : Женскаобликшема : Срцев Стил : Трендиматеријал : Металметали Тип : Нерѓосувачки Челик Име На Брендо�

Брилијантен накит за костими поставен со Форма На Солза за деверуша или невеста Пенлив елегантен крист�

Секое парче е дизајнирано со сложени детали што ја покажуваат убавината и безвременската привлечност н

Категорија : Рингматеријал : Нерѓосувачки Челик Завршна Обработка : Ип Црна(Јонска Позлата)Центар Камен

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН EARЕЛ ХАЛО ОБЕТКИ со ОБЕТКИ : внесете море од инспирација што ги имитир�

Совршен прстен за секоја пригода; вашата маскирна влошка од Мов од Даб ви овозможува да се вклопите во п�

Карактеристики* различни форми како цвеќиња,ѕвонче,срце,лисја,ѕвезди итн, како ваш избор.* Ретро Накит З�

Рачно ткаени восок стринг нараквица боемски стил креативен темперамент нараквица за жени Материјал : Б�

Опис Станува збор за креативни и извонредни дамски обетки, главно изработени од безбедни и нежни дрвени

Крајбрежен накит Машки полиран не'рѓосувачки челик лав глави Франко ланец нараквица 8,5 "Носете ја оваа �

Овој прекрасен приврзок е совршен подарок за секоја пригода! Овој персонализиран почетен приврзок е до�

Божиќни Обетки Божиќни Креативни Празнични Обетки За Забави Обетки За Накит Обрачи За Жени карактерист

Женски Божиќни Обетки Приврзоци Обетки Божиќ Дедо Мраз Елен Сет За Накит За Снешко, Идеални Карактерист

Додека нè привлекува да ви каже дека секое од овие славни парчиња мора да се купи индивидуално, ние веру�

Тип : Ѓердан состојба : нов и добар квалитет одличен додаток и декорација за вашиот дневен и свечен фуста

Камењата во боја можеби биле третирани или симулирани Дијамант Камен Тежина : 2 кт природни 6ММ Скапоцен�

Спецификација : Име : Дама Двојно Срце Прстен Материјал : легура : облик на срце процес на третман : галван

Висококвалитетно позлата, златен тон, долготраен, Пријателски За Кожата, хипоалергичен, изглед на квали

Надградете ја вашата колекција обетки со Овие Текстурирани Обетки Со Сребрен Отворен Обрач Овие шик об�

Крајбрежен накит Машки полиран со сина боја од не'рѓосувачки челик Франко ланец нараквица (6мм) 8 "Носете

Женски Прстени Двобоен ИП Розово Злато (Јонско Позлата) Нерѓосувачки Челик Прстен ОПИС ЗА ЖЕНИ ПРСТЕНИ �

Женски луксузни сјајни ринзони капки за капки обетки за коктел забава Спецификации за подароци : Сјаен

Должина на кауција : 7 мм Сите наши добавувачи се сертифицирани Од Одговорниот Совет за Накит.Стерлинг С�

Креативен Лил Сис Биг Сис Загатки Комплементарни Сестра Приврзок Ѓердан Во Собата 2 пакети производ про

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Жените Дијамант �

Please wait...