0
clear
  • Викерман 4 Маслиново Бонбони Заврши Топката Украс Со Сјајот Линии, По Торба
  • -20%
  • -20%
Викерман 4 Маслиново Бонбони Заврши Топката Украс Со Сјајот Линии, По Торба

Викерман 4 Маслиново Бонбони Заврши Топката Украс Со Сјајот Линии, По Торба

DEN 591.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Викерман 4 " Маслиново Бонбони Заврши Топката Украс Со Сјајот Линии. Овој украс има богата завршница за бонбони и нежни детали за сјајот, но сепак е направен од пластика отпорна на кршење за издржливост. Исто така, се одликува со дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво или во украсен сад. Вклучува 4 орнаменти по торба. Пластиката отпорна на кршење ќе трае со години. Безбедно за деца и домашни миленици. Продаден како комплет од 4. Капачето е дупчат и обезбедено со цветна жица за сигурно виси. Карактеристики бонбони заврши акцентирани со сјајот линии. Натпревари со различни декор. Купувајте со доверба знаејќи дека Викерман дизајнира квалитетен домашен декор од 1940 година. Нашите стручни дизајнери се фокусираат на секој детал за да создадат вештачки растенија кои изгледаат природно.

Главните својства

Избор на купувачот

Подготвени да се претставиме со презентацијата во различни големини, трговската марка ликовна уметнос�

Освежете го вашиот простор со овој пар на панелот за завеси со суптилен сеопфатен дизајн Заглавието со �

Само мојата големина сега е JMS од Hanes Womensенски плусголемина Cool DRI Performance Scoopneck резервоарот ве одржува суво

Подготвувањето за денот е лесно како 123! 3пакетите со џемпери на Garanimals се супермеки и тотално носат...

Барате летен чевел кој ќе ве одржува ладни и удобни и ќе остане вклучен за време на активностите? Нашите

Овие Трендови Меѓународниот Дизни Ким Е Можно Клучен Уметнички Ѕид Постер е дизајниран со висок квалит

BHG (Подобри домови и градини) Прилагодливи мат црни 3 нијанси на таванот на таванот е 3 тина сет за осветлу

Карактеристики 0, 5 во Вози х 0.31 во 4 во Хексадецимален Возач тие се направени од висококвалитетна легура

1во светло филтрирање безжични слепи овозможуваат приватност додека нежно филтрирајќи ја светлината н�

Стандардна Турнеја Цела Сезона Nexen N 'Priz ah5 има четири широки надолжни жлебови кои ги подобруваат перфор�

Овие релаксатори на половината на кањонскиот гребен, плетените панталони, ќе ве одведат од работа до де�

Овој оригинален рустикален часовник од дрво woodиден часовник се вклопува и во рустикални декори, како и �

Please wait...