0
clear
  • Бравен Активен Пренослив Bluetooth Звучник, Periwinkle, 405
  • -20%
  • -20%
Бравен Активен Пренослив Bluetooth Звучник, Periwinkle, 405

Бравен Активен Пренослив Bluetooth Звучник, Periwinkle, 405

DEN 5264.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

BRAVEN 405 нека музиката ќе се движат со BRAVEN 405 Bluetooth звучник. Спојување стил и функција, има елегантен дизајн кој проектира богат бас и голем волумен со каталог на импресивни карактеристики. Неговиот интегриран штанд дозволува самостојна употреба на терен или во теретана и лесно се преклопува за да ја фрлите торбата и да одите. Дел Од Активната Серија, водоотпорниот BRAVEN 405 има целодневно, 24 часовно време за играње и сертифициран IP67 прашина и водоотпорен рејтинг подготвен за акција.IP67 Водоотпорен Рејтинг BRAVEN 405 е IP67 сертифициран водоотпорен, што значи дека може целосно да се потопи до еден метар вода до 30 минути.Подобрено Аудио импресивните 24-часовни карпи за играње цел ден со подобрена акустика и комерцијална технологија За Оптимизација на Басот На Бравен. Карактеристики за Забележување вградената моќна банка 2100m Ah го одржува вашиот мобилен уред наполнет кога работи ниско и микрофонот за поништување бучава овозможува телефонски повици без раце. Braven Активен Пренослив Bluetooth Звучник, Periwinkle, 405 Почувствувајте ја суптилноста на вашата музика во пенливи детали со Системот за Звучници 405. Доживејте го звукот што го одзема здивот од филмови, музика, подкасти, игри безжично од кој било од вашиот уред со овозможен Bluetooth додека работите на вашето биро или се релаксирате на вашиот кауч. Уживајте во музиката со пасивниот сабвуфер кој произведува длабоки и подеми. Насочете ја вашата музика кон вашиот таблет, i Pad, паметен телефон или КОМПЈУТЕР со овој Систем за Звучници компатибилен со Bluetooth. Наполнете ги вашите гаџети во движење со интегрираната USB порта. Доживејте континуирана музика со интегрираната батерија на полнење.

Главните својства

Избор на купувачот

Возачите на Лим женски модерни манжетни директно Jeanан комбинираат врвна ткаенина и фантастично одгова�

Облечете ги вашите wallsидови со уникатни слики како овој графички сликарски принт со наслов „Индиго пол�

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Двоен wallид изолирани деца 12oz Tumbler со капак и слама Изолираниот дизајн ги одржува пијалоците ладни и спре

Овие раце на дамите нараквици со маички со богати со памук се стилски и модерен изглед Понудени во паке�

Уметник : Шерон Forbessubject : People Style : Trational Product Type : Galleryзавиткана платно уметност Ова подготвено за виси, уме�

Додадете стилски допир на вашата домашна лента или кујнски бројачи со елама 2 парче дијамантски кожен к�

Тоа е брзо и моќно и ја зголемува ефикасноста на батеријата Овој производ можеби не бил сертифициран пр�

Чувствувајте се како да одморите во тропските предели без разлика каде сте во ова копче за кратки ракав�

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Бејзбол ракавицата CTZ5000 Sports CTZ5000 серија е дизајнирана со кожа со цело зрна, за да обезбеди оптимиумски пе

Ултрачистото, антитресено алфа стакло се спротивставува на гребнатини, штитови против отпечатоци од пр

Уметник : Али Крисибјект : Maps Style : Modern & Modernivery Product Type : Galleryзавиткано платно Artthis подготвено за обесено, ум�

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wond

Туш врата со полици Ove Decors бесконечни 64 13 / 16 in Tampa Framightless Hinge Thourse Door Set има фиксен систем за шарки на панело

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc автомобил под кат поставен за Nissan Juke 2015 : Дизајнирано при

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Декор на wallидот со сини метални метални метални риби е уникатен додаток на вашиот стилски дом Максимизи

Дајте им на плејмејците тинејџерски мутанти нинџа желки на малата да ја користат својата имагинација П�

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Please wait...