0
clear
  • Ексклузивни Домашни Завеси Лоха Лен Плетенка Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 54х63, Зима
  • -20%
  • -20%
Ексклузивни Домашни Завеси Лоха Лен Плетенка Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 54х63, Зима

Ексклузивни Домашни Завеси Лоха Лен Плетенка Јазиче Врвот Завеса Панел Пар, 54х63, Зима

DEN 303.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Додадете софистицираност во вашиот домашен декор Со Ексклузивните Домашни Завеси лоха плетенка јазиче врвни панели за завеси. Панелите за завеси со цврста боја имаат мека ткаена конструкција и се едноставен начин да додадете стил во секоја просторија. Лоха завеса панели се изградени со прекрасни, плетенка јазичиња и може да се закачи на вашиот омилен завеса прачка до 1 5/8" дијаметар. Овие панели за завеси се совршени за секоја дневна соба, спална соба, семејна соба, трпезарија, бања и канцеларија. СОФИСТИЦИРАН ИЗГЛЕД : добро изработениот дизајн на панелите за завеси Лоха нуди допир на елеганција на вашиот домашен декор. КОМПЛЕТ ОД ДВА ПАНЕЛИ ЗА ЗАВЕСИ : Вклучува два (2) панели за завеси, секој со димензии 54"W x 63" L. за правилен изглед и полнота, панелите за завеси треба да измерат 2-3 пати поголема од ширината на вашиот прозорец/отвор. ПЛЕТЕНКА ЈАЗИЧЕ ВРВОТ : овие две завеса панели функција пет (5) плетенка јазичиња по завеса панел; секој панел пораби со 4 "врвот полите, и 3" дното полите. ФИЛТРИРАЊЕ НА СВЕТЛИНА : со непроѕирност на филтрирање на светлина, овие панели за завеси обезбедуваат приватност во вашата соба, додека сепак дозволуваат да блесне природна светлина. БОГАТА ТКАЕНИНА СО ТЕКСТУРА : Овие панели нудат богат текстуриран ленен изглед на луксузни ткаенини во неутрална боја. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : исчистете го Местото или измијте ја раката само со ладна вода. Користете пегла на тивок оган за да ги исправите и отстраните наборите и брчките од пакувањето.

Главните својства

Избор на купувачот

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Име на производ : Симпатична Крпа Во Позадина Висечка Крпа Декорација Ѕид Студентски Дом Изнајмување Ку

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Земете ја патеката Ozark Trail од 50 степени со редовна големина за спиење на следната авантура! Торбата за сп�

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Здраво пролет! Слајд во удобни, удобни сандали од време и Тру Овие случајни, лежерни слајдови за жени има

✤ Ширина : 42 и 52 Инчи Ткаенината е широко користена во текстилната и облеката за дизајнирање Женски Фуст

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Женски Есенски Метал Копче Еднобоен Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Долги Ракави Облечен Женски Дукс

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете Овие тер

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Дајте им на плејмејците тинејџерски мутанти нинџа желки на малата да ја користат својата имагинација...

Уметник : ianaулијана Нансубјект : Флоралстајл : Мид век Модерен Производ Тип : Галерија обвиткано платно А

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Bootенски стоп чизми го комбинира стилот на модерна модна бута со сензибилитет на водоотпорна конструкци

Circuit AC Адаптер ЗА Ласерски Штипки MPN9045 Триаголник Напојување Батерија полнач 9045 PSU Kircuit Адаптер / Полнач /

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Оваа сезонска тема ќе биде вашето херојско парче за да го задржите во вашиот плакар цела година...

①Материјал Е Направен Од Плетење, Мек Материјал, Лесен И Дише, Одличен Тактилен На Вашата Кожа.62" ракав :

Please wait...